Sprej na varenie 100% Coconut 201 g - Best Joy

Výrobca: Best Joy

Sprej na varenie 100% Coconut je 100% kokosový olej, ktorý neobsahuje žiadne kalórie. Poslúži na prípravu chutných a zdravých jedál, je vhodný na pečenie, grilovanie a do šalátov. Neobsahuje žiadne kalórie, tuk a ani cholesterol. Kokosový olej v spreji nemá vplyv na chuť alebo vôňu jedál.

Dlhodobo nedostupný

Sprej na varenie 100% Coconut - 100% kokosový olej, ktorý poslúži pri príprave chutných jedál, a navyše neobsahuje žiadne kalórie, ani tuk

Sprej na varenie 100% Coconut je 100% kokosový olej v spreji, ktorý neobsahuje žiadne kalórie. Poslúži športovcom aj nešportovcom, ktorí si potrpia na chutné a zdravé jedlá. Je vhodný na pečenie mäsa, rýb, vajec, ale aj na grilovanie a do šalátov. Je vyrobený pokročilou kompresnou technológiou, ktorá umožňuje jedným stlačením aplikovať kokosový olej na panvicu, pekáč, plech alebo grilovací rošť. Používa sa veľmi jednoducho - stačí ho nastriekať na požadovaný povrch a môžete piecť. Dokonca neobsahuje žiadne kalórie, tuk a ani cholesterol. Kokosový olej v spreji nemá vplyv na chuť alebo vôňu jedál.

Sprej na varenie 100% Coconut - kokosový olej v spreji

Sprej na varenie 100% Coconut a jeho výhody

• 100% prírodný kokosový olej
  • neobsahuje žiadne konzervačné látky
  • bez zápachu
  • nemení prirodzenú chuť jedla
  • chutný a zdravý olej
  • neobsahuje žiadne kalórie, tuk a ani cholesterol
  • bez gluténu

100% kokosový olej

Použitie

Pred použitím poriadne pretrepte a sprejujte na studenú panvicu alebo pokrm vo vzdialenosti cca 20 cm.

Nutričné hodnoty1 dávka (0,25 g 1/4 sekundy)
Kalórie 0 kcal
   Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 0 mg
Sacharidy 0 g
   z toho vláknina 0 g
Bielkoviny 0 g

Sprej je pod tlakom. Nevystavujte ho slnečnému žiareniu a teplotám nad 50°C. Nevyhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na horúce predmety. Chráňte pred teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Tuky a oleje