Športový nápoj FueRide - GymBeam

Hodnotenie:
91 % of 100
91 % (54)
Výrobca: GymBeam

Športový nápoj FueRide je iontový nápoj pre športovcov na doplnenie energie, vitamínov a kľúčových elektrolytov pre maximálny výkon. Kedykoľvek vám tak vleje do žíl silu prekonať svoje limity a dosiahnuť aj tie najodvážnejšie ciele. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu podporuje udržanie vytrvalostnej výkonnosti počas dlhšej záťaže a tiež efektívnu hydratáciu organizmu.

 

Skladom
9,95 €

Športový nápoj FueRide je funkčný iontový nápoj pre športovcov na doplnenie tekutín, energie, vitamínov a kľúčových elektrolytov

Športový nápoj FueRide je funkčný iontový nápoj pre športovcov. Vytvorili sme ho na mieru najmä vytrvalcom s vysokými nárokmi na doplňovanie energie počas výkonu. Vzhľadom na jeho zloženie ho ale ocenia aj ďalší športovci a aktívni ľudia, ktorí potrebujú rýchlo dobiť energiu a postaviť sa ďalším výzvam. FueRide tak efektívne pomôže dosiahnuť maximálny výkon a prekonať svoje limity, či už sa venujete cyklistike, behaniu, plávaniu, lyžovaniu, korčuľovaniu, tímovým alebo raketovým športom či ultravytrvalostným disciplínam, ako je napríklad triatlon.

           

Vďaka elektrolytom a sacharidom totiž pomáha udržať vytrvalostný výkon počas dlhšieho zaťaženia a podporuje efektívnu hydratáciu organizmu, ktorá je pre optimálny športový výkon kľúčová. Elektrolyty totiž prirodzene strácame počas záťaže a ich nedostatok je potom napríklad spájaný so svalovými kŕčmi a narušením vodného hospodárstva organizmu. Aby pri záťaži nedošlo k dehydratácii a zníženiu výkonu, je nevyhnutné priebežne dopĺňať tekutiny, energiu a elektrolyty. Športový nápoj FueRide je tak ideálnym riešením, ktoré vám tieto 3 kľúčové faktory pomôže doplniť.

           

Zmes sacharidov je tvorená glukózou a fruktózou v ideálnom množstve. Vďaka tomu tento športový nápoj spĺňa aj náročné požiadavky na výživu výkonnostných a profesionálnych športovcov, ktorí potrebujú prijímať veľké množstvo sacharidov v správnom množstve. Pomer glukózy a fruktózy v celej zmesi je tak 2:1 (zhruba 60:30 na 100 g produktu), čo zaisťuje bezproblémové trávenie, maximálne využitie kapacity zažívacieho systému a rýchle zásobovanie svalov energiou potrebnou pre maximálny športový výkon.

                  

Ďalej obsahuje aj kľúčové elektrolyty, ako sú napríklad chloridy, sodík či horčík, a efektívne tak pomáha s ich priebežným doplňovaním. Napríklad horčík má vplyv na správnu funkciu svalov a je nenahraditeľný aj pre správnu funkciu energetického metabolizmu, ktorý produkuje energiu nielen pre svalovú prácu. Navyše prispieva aj k rovnováhe elektrolytov v organizme a k zníženiu vyčerpania a únavy, čo oceníte najmä počas dlhších tréningov či pretekov.

                  

Športový nápoj FueRide obsahuje aj kombináciu starostlivo vybraných vitamínov, ktoré športovci potrebujú prijímať vo väčšom množstve. Napríklad vitamíny B1, B7 a B12 tak prispievajú k správnej funkcii psychiky a nervového systému, ktorý ovláda svaly. Ďalej obsiahnutý vitamín C má vplyv na udržanie optimálnej funkcie imunity počas intenzívnej fyzickej námahy a vitamín D je potom nenahraditeľný pre jeho správnu funkciu. To je dôležité, pretože náročný športový výkon sa môže na obranyschopnosti tiež podpísať. Obsiahnutý vitamín E potom prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, na ktorý môže mať vplyv aj náročný fyzický výkon. FueRide tak skrátka obsahuje všetko potrebné na optimálnu funkciu organizmu počas výkonu.

              

Jedinečné vlastnosti tohto iontového nápoja z neho tak robia ideálneho kandidáta na priebežné doplňovanie energie a tekutín počas výkonu. To je podstatné najmä pre športovcov podstupujúcich dlhší alebo intenzívny tréning či preteky. Doplňovanie sacharidov počas športovej aktivity totiž šetrí zásoby glykogénu a umožňuje tak podať kvalitnejší športový výkon. Vzhľadom na ideálnu osmolalitu, ktorá sa pohybuje na úrovni 7 % v prípade rozpustenia 1 dávky nápoja v 400 ml vody, ide o izotonický športový nápoj. Ten má rovnakú koncentráciu rozpustených látok, ako je aj v našom organizme, a perfektne tak počas záťaže doplní sacharidy aj tekutiny. 

               

Vďaka funkčnému zloženiu a osviežujúcim príchutiam môžete k FueRide bez problémov pridať aj obľúbené BCAA, a umocniť tak potenciál výsledného iontového nápoja. Tento iontový nápoj je preto vhodný pre všetkých športovcov s vysokým výdajom energie počas výkonu. Ocenia ho vytrvalostní, kolektívni alebo akýkoľvek iní intenzívne trénujúci športovci, ktorí potrebujú počas záťaže doplniť dobrú energiu pre maximálny výkon.

               

Športový nápoj FueRide - GymBeam

           

Športový nápoj FueRide a jeho výhody

 • iontový nápoj na doplnenie energie, vitamínov a kľúčových elektrolytov
 • obsahuje glukózu a fruktózu v ideálnom pomere 2:1 pre športovcov
 • 4 kľúčové minerálne látky, ktoré bežne strácame potom
 • 12 dôležitých vitamínov pre správnu funkciu organizmu
 • je ľahko stráviteľný
 • má ideálnu osmolalitu a skvelo doplní tekutiny aj energiu
 • je izotonický pri riedení 1 dávky v 400 ml vody
 • pomáha udržať vytrvalostný výkon počas dlhšieho zaťaženia
 • podporuje efektívnu hydratáciu organizmu
 • rýchlo zásobuje svaly energiou
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • má vplyv na správnu funkciu psychiky a nervového systému
 • je dôležitý pre optimálnu funkciu svalov
 • prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu, ktorý vyrába energiu
 • hodí sa pre športovcov na doplnenie energie a zintenzívnenie výkonu

 

Zloženie

Príchuť Melón - Jahoda: Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferylacetát), niacín (nikotínamid), vitamín A (retinylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylglutamová), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín K (fylochinón), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), aróma, farbivo (betalaínová červená), sladidlo (acesulfám K).

Príchuť Ananás: Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferylacetát), niacín (nikotínamid), vitamín A (retinylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylglutamová), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín K (fylochinón), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), aróma, farbivo (karotény), sladidlo (acesulfám K).

Príchuť Pomaranč: Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferylacetát), niacín (nikotínamid), vitamín A (retinylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylglutamová), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín K (fylochinón), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), aróma, farbivo (karotény), sladidlo (acesulfám K).

Príchuť Grapefruit: Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferylacetát), niacín (nikotínamid), vitamín A (retinylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylglutamová), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín K (fylochinón), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), aróma, farbivo (betalaínová červená, karotény), sladidlo (acesulfám K).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky (32 g) so 400–500 ml vody. Užívajte 1x denne. Používajte pred, počas alebo po fyzickej aktivite.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 1 dávka (32 g) *RI, **RVH (32 g)
Energetická hodnota 1462 kJ/ 344 kcal 468 kJ/ 110 kcal 6 %*
Tuky 0 g 0 g 0 %*
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %*
Sacharidy 88 g 28 g 11 %*
    - z toho cukry 88 g 28 g 31 %*
Bielkoviny 0 g 0 g 0 %*
Soľ 1,13 g 0,36 g 6 %*
Horčík 300 mg 96 mg 26 %**
Sodík 531 mg 170 mg -
Chlorid 800 mg 256 mg 27 %**
Vitamín A 800 µg 256 µg 32 %**
Vitamín C 80 mg 25,6 mg 32 %**
Vitamín D 5 µg 1,6 µg 32 %**
Vitamín E 12 mg 3,8 mg 32 %**
Vitamín K 75 µg 24 µg 32 %**
Vitamín B1 1,1 mg 0,35 mg 32 %**
Vitamín B2 1,4 mg 0,45 mg 32 %**
Niacín 16 mg 5,1 mg 32 %**
Kyselina pantoténová 6 mg 1,9 mg 32 %**
Vitamín B6 1,4 mg 0,45 mg 32 %**
Biotín 50 µg 16 µg 32 %**
Kyselina listová  200 µg 64 µg 32 %**
Vitamín B12 2,5 µg 0,8 µg 32 %**

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal). 

**Referenčné výživové hodnoty. 

 

Upozornenie

Výživový doplnok s cukrami a sladidlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.


Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Detail produktu
EAN 8586022215544
Vyrobené v EU
Hlavná kategória Rýchle sacharidy
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Štítky produktu Vegan
Skupina príchute ovocie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Výška 20.00 cm
Šírka 14.50 cm
Dĺžka 14.50 cm
Brutto váha 0.95 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO áno
Počet kusov na palete 320 ks
Netto váha 0.80 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Nápoje
Gainery a sacharidy
Iontové nápoje
Zdravé potraviny
Športová výživa
Darčeky pre neho
Podpora regenerácie
Zlepšenie športového výkonu

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Športový nápoj FueRide - GymBeam
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Športový nápoj FueRide - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

91 %
91 %
Priemer z 54 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

92 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80 %
Používam pri dlhých výjazdoch na bicykli a celková energia je celkom dobrá. Nie je to profi ionťak s pokročilými sacharidmi, no na bežné jazdenie stačí, hlavne, keď kúpené vo výpredaji za 5,50€. Ale čo preboha to balenie? Človek otvorí dózu a ona naplnená tak na 20%, to je na smiech doslova.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20 %
Neskutočne ma z toho nafukovalo. Ani energiu mi to nedalo, proste nič!

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Skladom
800 g grapefruit
(14) 
99%
9,95 €
Skladom
800 g pomaranč
(17) 
96%
9,95 €
Skladom
800 g ananás
(11) 
89%
9,95 €
Skladom
800 g vodný melón jahoda
(10) 
86%
9,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď