Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Športový batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Výrobca: Fitmark

Endurance Backpack je praktický športový batoh do fitka či na cesty, ktorý vám poslúži ako výborný odkladací priestor. Je vyrobený z kvalitného balistického nylonu, ktorý obstojí v skúške časom. Je vybavený bezpečnostným popruhom, samostatným vreckom na topánky a špinavé oblečenie, miestom na športovú fľašu a šejker. Navyše, obsahuje aj priestor pre váš laptop či knihy.

Dlhodobo nedostupný

Endurance Backpack - športový batoh z balistického nylonu, ktorý obstojí v skúške časom

Športový batoh Endurance Backpack Black je praktický ruksak do fitka alebo na cesty, ktorý je vyrobený z balistického nylonu. Je vybavený bezpečnostným popruhom, samostatným vreckom na topánky a špinavé oblečenie, miestom na športovú fľašu a šejker. Navyše, obsahuje aj priestor pre váš laptop či knihy. Tento elegantný a jednoduchý batoh obstojí v skúške časom. Nech už sa chystáte kamkoľvek, bude vás rád sprevádzať.

  Endurance Backpack fitmark

 

Rozmery batohu

Rozmery (cm)Batoh
Dĺžka 15,24
Šírka 35,56
Výška 45,72
 
 

Ako sa o batoh starať?

Batoh si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Pri znečistení ho pretrite len vlhkou handričkou, prípadne perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

Recenzie od zákazníkov

Športový batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Write Your Own Review
Prezeráte si:Športový batoh Endurance Backpack Black - Fitmark
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Športový batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Napíšte otázku
Napísať odpoveď