Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose - GymBeam

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l je určená každému, kto si uvedomuje dôležitosť pitného režimu a chce nad ním mať maximálnu kontrolu. Vďaka veľkému objemu fľaše sa vyhnete neustálemu doplňovaniu. Okrem praktického tvaru a nepriepustného uzáveru si zamilujete aj jej trendy dizajn. Fľaša sa tak hodí do fitka aj k pracovnému stolu.

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l s moderným dizajnom vám uľahčí dodržiavanie pitného režimu v práci, pri tréningu aj na cestách

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l sa stane vašim verným pomocníkom pri dodržiavaní pitného režimu. Má väčší objem, a tak sa vyhnete neustálej potrebe chodiť dopĺňať poháre s vodou. Fľašu skrátka ráno napustíte, a potom už len sledujete, ako tekutina v nej postupne mizne. Takto budete s presnosťou vedieť, koľko vody ste za deň vypili a či je vaše telo optimálne hydratované.

Veľkou prednosťou tejto fľaše je jej celkové prevedenie. Má praktickú anatomicky tvarovanú oblasť na strane, vďaka ktorej sa ľahko prenáša. Nechýba však ani praktický uzáver, ktorý nepreteká a zacvakávacia oblasť, z ktorej sa pije. Vyhnete sa tak zdĺhavému skrutkovaniu a prístup k nápoju bude ešte jednoduchší. Samozrejmosťou je však aj podarený matný dizajn s nápisom GymBeam. Jednofarebná fľaša pôsobí elegantne, ale štýlovo. Bude sa tak vynímať ako na vašom pracovnom stole, tak aj vo fitku.

Pokiaľ vám robí problém vypiť počas dňa potrebné množstvo tekutín alebo len hľadáte štýlovú fľašu, bude pre vás Hydrator TT 2,5 l ideálnou voľbou.

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l a jej výhody

• fľaša na nápoje s objemom 2,5 l
  • je bez BPA
  • má anatomický tvarovaný držiak na prenášanie
  • pevný uzáver nepreteká
  • pri pití sa fľaša nemusí skrutkovať
  • ideálna do práce aj fitka
  • má štýlový matný dizajn

Fľaša je vhodná na studené nápoje alebo nápoje v izbovej teplote. Nenalievajte do nej teplé ani horúce tekutiny. Fľašu neumývajte v umývačke riadu.

HS kód 39249000: - Ostatné
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Športové fľaše
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie
Darčeky
Darčeky pre ňu
Vybavenie na cvičenie
Tipy do 10€

Recenzie od zákazníkov Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose - GymBeam
Prezeráte si:Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose - GymBeam

Ako darček som dostala túto novú fľašu a som ňou unesená. Oveľa väčšia kapacita ako pri predošlom modely hydratoru. Vďaka nej dokážem udržať svoj denný príjem vody stále pod kontrolou. Fľaša je praktická a viete si ju vziať kdekoľvek, takže určite odporúčam. Pripravujem si do nej bcaa, čistú vodu alebo nejaký ľadový čaj. Umývam ju výlučne pod tečúcou vodou s kefkou, ktorou viem prečistiť vnútro. Naozaj užitočná vecička na výlet, turistiku, tréning a nemusíte sa hlavne obávať, že budete mať málo tekutín. Vrelo odporúčam. :)

vyteka po chvilke mi vrchnak praskol ked s nou idem rano do smoly cela som mokra cisty horor

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 11,95 € 9,95 €
Typ lastu
Dobrý deň,
chcela by som sa Vás opýtať, z akého materiálu je vyrobená táto športová fľaša....nikde som v popise nenašla typ...(označenie v trojuholníku)..či je s bpa alebo bez.
Dakujem za odpoveď
Janka
Typ lastu
Dobrý deň, produkt neobsahuje BPA

Janula
A z akého typu plastu je vyrobená, skratka alebo číslo v trojuholníku je aké?
Janula
Dobrý deň, všetky fľaše a šejkre ktoré máme v ponuke, sú vyrobené z bezpečného BPA free plastu.

Ladislav, team GymBeam
Typ plastu
Áno, je super, že je bez BPA....ja som sa skôr pýtala, aký typ, lebo je veľa druhov: 1(PET), 2(HDPE), 5 (PP), a iné....majú rôzne vlastnosti . Dakujem
Typ plastu
Dobrý deň, PETG - plast bezpečný pre potraviny, ktorý sa bežne používa na nádoby na potraviny a fľaše na tekuté nápoje. Je recyklovateľný.

Viktória, team GymBeam