Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: OstroVit
100 %

Spaľovač tukov VEGE je unikátny termo spaľovačvo vegánskych kapsuliach určený pre ľudí, ktorí túžia po redukcii hmotnosti. Je zložený z prírodných rastlinných látok, ktoré účinne zvyšujú termogenézu tela. Obsahuje extrakt zo zázvoru, listov zeleného čaju, zelenej kávy, afrického mangového semena a stonky ženšenu.

Špeciálna cena 9,99 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Spaľovač tukov VEGE - odhaľte tajomstvo redukcie hmotnosti so starostlivo vybranými extraktmi z prírodných zdrojov

Spaľovať tukov VEGE je účinný termogénny spaľovač určený pre ľudí, ktorí túžia po redukcii hmotnosti. Obsahuje starostlivo vybrané výťažky z rastlinných zdrojov, ktoré zvyšujú termogenézu tela a sú bohaté na antioxidanty. Nájdete v ňom extrakt zo zázvoru, ktorý obsahuje gingerol - látku so silnými protizápalovými účinkami a extrakty z listov zeleného čaju a zelenej kávy. Tie sú známe pre svoj obsah bioaktívnych látok, fenolov, polyfenolov a katechínov, ktoré majú viaceré blahodárne účinky pre naše zdravie. V produkte ďalej nájdete aj unikátne extrakty afrického mangového semena a stonky ženšenu. Odhaľte tajomstvo redukcie spaľovania tukov s inovatívnym vegánskymi kapsulami.

Spaľovač tukov VEGE a jeho výhody

• termogénny spaľovač tuku
  • obsahuje prírodné výťažky z rastlinných zdrojov
  • zvyšuje termogenézu tela
  • obsahuje účinné spaľovače, ako zelený čaj a zelená káva
  • je vhodný aj pre vegánov

Výťažok z koreňa zázvoru (Zingiber officinale Rosc.) - 5% gingerolov, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze) - 40% polyfenolov, výťažok z afrického mangového semena (Irvingia gabonensis L.) DER 10: 1, zelené kávové zrno extrakt (Coffea L.) - 50% kyselina chlórovodíková, výťažok z listov a stoniek Panax ginsengu (Panax ginseng CA Mey.) - 20% ginsenosidov, poťahová kompozícia (zväčšovacie činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza; želatínové činidlo: gellanová guma; farby: erytrozín, oxid titaničitý, indigokarmín).

Užívajte 1 porciu (2 kapsuly) denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsuly)
Extrakt z koreňa zázvoru 200 mg
- z toho gingeroly 5% 10 mg
Extrakt z listov zeleného čaju 200 mg
- z toho polyfenoly 40% 80 mg
Extrakt z afrického mangového semena DER 10: 1 150 mg
Extrakt zo zelenej kávy 100 mg
- z toho kyselina chlorovodíková 50% 50 mg
Listy a stonky ženšenu Panax 100 mg
- z toho 20% ginsenosidov 20 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z ingrediencií. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy ani pre osoby liečené antidepresívami alebo trpiace zlyhaním obličiek. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Alergény: Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce a ryby.

Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

35 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
8 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Vyskúšal som viacero spaľovačov a tento mi zabral najviac. Som veľmi spokojný a určite odporúčam ho všetkým, ktorí chcú svoju postavu vyformovať a stratiť prebytočný tuk.

Všetky recenzie Spaľovač tukov VEGE - OstroVit

1. 100%

Lukas

Overený zákazník