Thermo Shape Pro - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Thermo Shape Pro je viaczložkový termogénny spaľovač tuku v kapsliach, ktorý podporuje termogenézu a spaľovanie tukov. Vďaka kombinácii účinných rastlinných extraktov a kofeínu môže pomôcť v boji proti nechceným tukovým zásobám a pomôže spaľovať o niečo viac kalórií v kľudovom režime aj počas športu.

Thermo Shape Pro - viaczložkový termogénny spaľovač tuku na podporu chudnutia

Thermo Shape Pro je účinná zmes rastlinných extraktov a kofeínu na podporu spaľovania tukov a vitaminov s chrómom pre optimálny chod metabolizmu v kapsliach. Vďaka termogennému pôsobeniu látok ako synefrín, kofeín a kapsaicín dôjde k rýchlejšiemu zahriatiu tela, najlepšie v nadväznosti na fyzickú aktivitu, čo stojí organizmus energiu navyše. Tým pádom môžete spáliť väčšie množstvo spálených kalórií aj tukov ako bez použitia termogenného spaľovača tuku.

Obsiahnutý kofeín, synefrín a forskolín majú priamy vplyv aj na štiepenie a spaľovanie tukov, vďaka čomu je ich prítomnosť v produkte ešte dôležitejšia. V ActivLabu tento spaľovač tuku ešte vylepšili pridaním rastlinných extraktov z garcinie kambodžskej (Garcinia cambogia) a zelenej kávy, ktoré sa pre zvýšenie účinku spaľovania tukov tiež často používajú. Ďalej produkt obsahuje extrakt z čierneho korenia, ktorý je známy tým, že zvyšuje vstrebateľnosť niektorých látok a o kyseline alfa-lipoovej sa hovorí v súvislosti s obmedzením apetítu a potencionálnym znížením energetického príjmu.

Poslednými látkami v tomto spaľovači tuku sú vitamíny skupiny B a chróm na podporu normálnych funkcií metabolizmu a ďalších telesných funkcií. Spaľovač tuku nie je zázračnou pilulkou na chudnutie, ale príjemne zahreje, prekrví a nabudí vás na tréning, vďaka čomu môžete na tréningu opäť spáliť viac energie. So spaľovačom tuku spálite o niečo viac kalórií aj tukov ako bez neho, vždy je ale nutné myslieť aj na zdravé stravovacie návyky.

Thermo Shape Pro - ActivLab

Thermo Shape Pro a jeho výhody

• je viaczložkový termogénny spaľovač tuku
  • obsahuje účinné rastlinné extrakty, kofeín, vitamíny a chróm
  • príjemne zahreje a nabudí na tréning
  • najlepšie funguje v nadväznosti na športovú aktivitu
  • pomôže spáliť o niečo viac kalórií aj tukov
  • je v praktickej kapsulovej forme

Extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium), kofeín, extrakt z koreňa žihľavy indickej (Coleus forskohlii), extrakt z ovocia Garcinie kambodžskej (Garcinia cambogia), extrakt zo zelených kávových zŕn (zelená káva), extrakt z kajenského korenia (Capsicum annuum), kyselina alfa-lipoová, vitamíny (tiamín mononitrát, riboflavín, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamín), protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín, extrakt čierneho korenia (Piper nigrum), pikolinát chrómu, kapsula (želatína).

Dávkovania

1 kapsula denne.

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula)
Kofeín 100 mg
Biotín (vitamín B7) 50 µg
Kyselina listová (vitamín B9) 200 µg
Vitamín B12 2,5 µg

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a starších ľudí. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosah detí. Produkt môže obsahovať stopy sóje, mlieka, pšenice a orechov. Pozor obsahuje kofeín (100 mg / 1 kapsula) – pri užívaní výrobku odporúčame neužívať ďalšie produkty, ktoré kofeín obsahujú.

Hlavná kategória Termo spaľovače
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu