Výrobca: JNX Sports

The Ripper je veľmi silný a účinný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinku a vynikajúcou chuťou. Obsahuje koncentrované zložky, ktoré sú určené nie len pre spaľovanie tukov, ale zároveň kontrolujú aj chuť do jedla a poskytujú stálu energiu počas celého dňa.

Nie je na sklade
Očakávame: 31. 8. 2022
Predpokladaná cena 32,95 €

The Ripper - extrémne silný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinkov, ktorý okrem spaľovania kontroluje aj chuť do jedla

The Ripper je veľmi silný a účinný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinku a vynikajúcou chuťou. Obsahuje koncentrované zložky, ktoré sú určené nie len pre spaľovanie tukov, ale zároveň kontrolujú aj chuť do jedla a poskytujú stálu energiu počas celého dňa, bez toho, aby ste pociťovali nervozitu alebo "crash", ktorý je často spájaný s užívaním kofeínu. Tento skvele chutnajúci silný spaľovač tukov vypijete behom pár sekúnd a začne pracovať v priebehu pár minút od užitia. To spaľovanie tukov budete priam cítiť.

The Ripper a jeho výhody

• extrémne silný spaľovač tuku
  • rýchly nástup účinku
  • skvelá príchuť
  • celodenná energia
  • kontrola chuti do jedla

Spaľovač tukov The Ripper 150 g - JNX

Pre posúdenie tolerancie užívajte prvé 2 dni 1 dávku (1 odmerka - 5 g) s 180 - 240 ml vody na prázdny žalúdok 15 - 30 minút pred raňajkami. Neskôr môžete pridať 2 dávku o 5 - 6 hodín neskôr. Pre najlepšie výsledky užívajte 60 dní s upravenou stravou a vhodným tréningom. Neprekračujte 2 odmerky v priebehu 24 hodín.

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Kalórie 5 kcal
Tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy 1 g
   z toho vláknina 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Vitamín C 45 mg
Vitamín B12 25 mcg
Kyselina pantoténová 4 mg
Chróm (ako chróm pikolinát) 100 mcg
Extreme Muscle Fuel2055 mg
Carnosyn® (Beta-Alanine), Guarana Extract, Raspberry Ketones, Caffeine (200mg)
Ripper Shred Matrix1106 mg
Taurine, Acetyl L-Carnitine HCl, Green Coffee Extract, Green Tea Extract, Cinnamon Bark Extract, Olive Leaf Extract (40% Oleuropein)

Ďalšie zložky

Prírodné arómy, kyselina citrónová, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, farbivá E102, E133.

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Vyrobené v Spojené štáty
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Forma práškový
Hlavná kategória Komplexné spaľovače

Recenzie od zákazníkov Spaľovač tukov The Ripper 150 g - JNX

Prezeráte si:Spaľovač tukov The Ripper 150 g - JNX

Vyskúšala som niekoľko spaľovačov tuku vo forme tabliet, ale nikdy nie v práškovej forme. Odkedy som našla tento tak po ničom inom nesiahnem. Pijem ho pre tréningom, cca 30 min pred tým ako idem do telocvične. Chuť je skvelá a ja som videla výsledky už po krátkom čase. Odporúčam to striedať s niečim iným aby si telo nezvyklo príliš. Celkove zhrnutie - rozhodne stojí za to.

Je to perferktny produkt a veľmi dobre slúži aj ako predtreningovka … ráno namiesto kávy pred prácou som plna energie neberie má únava ako predtým … má výbornú chuť …

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
červený pomaranč
modrá malina
ovocný punč
hrozno
limetka
ananás
ružové mango
Očakávame
malinová limonáda
Ppuzivanie
Ako dlho sa moze spalovac pouzivat?
Ppuzivanie
Dobrý deň, odporúčame užívať max. 3 mesiace a následne pauza na 2-3 týždne.

Andrea, team Gymbeam
Užívanie
Dobrý deň, po požití mi hneď začne brniet hlavne v rukách a v tvári, je to ok, alebo nie. Ďakujem
Užívanie
Dobrý deň, The Ripper je veľmi silný a účinný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinku. Je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.).

Viktória, team Gymbeam
Užívanie
Prosím Vás, ako je to s užívaním? Je potrebné ho užívať vždy nalačno alebo len tie prvé dva dni? ďakujem
Užívanie
Dobrý deň, ak nemáte problém s užívaním na lačno, pokojne dávkujte spaľovač v tento čas, pretože má lepšiu vstrebateľnosť látok. V niektorých prípadoch však užívanie doplnku na lačno spôsobí bolesti a nevoľnosť, vtedy odporúčame užiť doplnok po ľahkých raňajkách.