Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 80 ml - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %

L-Carnitine Shot je spaľovač tukov vo forme RTD nápoja s vysokou koncentráciou L-karnitínu, ktorý je pripravený k okamžitej konzumácii. Každá dávka obsahuje 3 g karnitínu, ktorý prirodzenou cestou podporuje spaľovanie tukov. Tieto shoty budú chrániť vaše svaly, spaľovať tuk, zvýšia výdrž organizmu a pozitívne vplývajú na imunitný systém.

Špeciálna cena   0,95 € Bežná cena:   1,45 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

L-Carnitine Shot - RTD nápoj s vysokou koncentráciou L-karnitínu na podporu spaľovania tukov

L-Carnitine Shot je RTD nápoj s vysokou koncentráciou L-karnitínu v každej dávke. Formula bola ďalej posilnená o L-arginín a L-ornitín (ako hydrochloridu) - tieto látky majú priaznivý vplyv na účinnosť hlavnej aktívnej zložky, ktorou je L-karnitín. L-Carnitine Shot je viaczložkový prípravok, ktorého použitie má vplyv na urýchlenie straty tuku - bez jo-jo efektu. Karnitín je používaný v športe už mnoho rokov a úspešne podporoval diéty športovcov na celom svete. Nemožno podceňovať jeho vplyv na zlepšenie vytrvalosti, čo umožňuje ešte lepšie tréningy so zvýšenou fyzickou aktivitou. Ako je dobre známe, "pohyb je zdravý", a v tomto prípade sa jedná o ďalší podnet k urýchleniu spaľovania tukov.

L-Carnitine Shot ActivLab

 

L-Carnitine Shot a jeho výhody

  • urýchľuje proces spaľovania tukov
  • 3000 mg L-karnitínu v jednej dávke
  • pozitívny vplyv na cholesterol
  • obohatený o L-arginín a L-ornitín

 

Zloženie

Voda, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), príchuť, sladidlo (sukralóza), konzervačné činidlá (benzoan sodný, sorban draselný), farbivo (červeň Allura AC).

 

Dávkovanie

Užívajte 1 shot (80 ml) pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 shot (80 ml)
L-karnitín 3000 mg

 

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 80 ml - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 80 ml - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 1,45 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 80 ml