Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 3000 100 ml - Fitness Authority

L-Carnitine Shot 3000 je spaľovač tukov na báze karnitínu, ktorý je navrhnutý tak, aby prakticky a zároveň účinne znižoval a spaľoval tuk. Každá ampulka obsahuje 3g ľahko vstrebateľného karnitínu bez pridaného cukru. Tieto shoty budú chrániť vaše svaly, spaľovať tuk, zvýšia výdrž organizmu a pozitívne vplývajú na imunitný systém.

Dlhodobo nedostupný

L-Carnitine Shot 3000: spaľovač tukov, ktorý pozitívne vplýva na imunitný systém

L-Carnitine Shot 3000 je spaľovač tukov na báze karnitínu, ktorý sa radí k nenahraditeľným aminokyselinám. Karnitín hrá dôležitú úlohu v transporte mastných kyselín cez vnútornú bunkovú blanu. Na základe tejto funkcie pozorujeme, že suplementácia karnitínom podporuje oxidáciu lipidov, čo zvyšuje výdrž organizmu vďaka šetrnosti k endogénnym sacharidom. Okrem dobrého vplyvu na spaľovanie tukov, karnitín intenzifikuje antioxidačné vlastnosti vitamínov C a E, má tiež pozitívny vplyv na imunitný systém a krvný obeh.

 

L-Carnitine Shot 3000 sú ampulky praktické vo svojom použití, obsahujú až 3g ľahko vstrebateľného karnitínu bez pridaného cukru. Bez ohľadu na to, či je našim cieľom ochrana svalov, alebo spaľovanie nadmerného množstva tukového tkaniva, karnitín značky FA® nutrition vám v spojení so správnym stravovacím režimom a systematickým tréningom pomôže k dosiahnutiu predurčeného cieľa.

  L-Carnitine Shot 3000

Proces redukcie tuku je založený na funkcii zeleného čaju, kofeínu a guarany. Guarana a kofeín stimulujú nervový systém – zvyšujú sekretáciu adrenalínu, ktorý generuje prukciu lipázy (HSL), a tá ďalej zvyšuje uvoľňovanie mastných kyselín z tukových tkanív. Zelený čaj umožňuje ďalšiu stimuláciu HSL, čím bráni štiepeniu adrenalínu. Uvoľnené mastné kyseliny sú ďalej transportované na L-karnitín. L-karnitín je v skutočnosti zodpovedný za prepravu voľných kyselín cez mitochondriálne steny tak, aby mohli byť použité ako zdroj energie pri procese spaľovania. Guarana a kofeín naviac potláčajú únavu a dovolí vám trénovať dlhšie s väčším výdajom energie, čo zvyšuje možnosť rýchlejšieho spaľovania telesného tuku pre dosiahnutie dokonalej postavy.

 

Pridanie glukuronolaktonu umožňuje detoxikačné procesy v tele, čo je v kombinácií so stimulantmi vedie k zníženiu telesného tuku. Najúčinnejšie dávkovanie L-Carnitínu 3000 Plus je pred cvičením. Uvoľňuje tak mastné kyseliny, ktoré môžu byť efektívne využívané k dosiahnutiu zníženia hmtnosti.

 

Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 3000 a jeho výhody

  • 3 g karnitínu v každej ampulke
  • napomáhá oxidácií a transportu mastných kyselín
  • neobsahuje cukor
  • zvyšuje výdrž
  • dodává energiu
  • chrání svaly pri nízkokalorických dietách
  • napomáhá regeneracií po fyzickej námahe

 

Zloženie

Voda, 12% L-karnitínu, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidlá- sukralóza, acesulfám K, konzervant – E202, aróma, farbivá E124.

 

Dávkovanie

Vypijte ½ - 1 ampulku dvakrát denne cca 30minút pred jedlom a tesne pred cvičením. Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 24 hodín. Pred použitím pretrepať.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 ampulka 100 ml
L-Karnitín 3000 mg
Guarana 150 mg
Kofeín 120 mg
Výťažok zo zeleného čaju 300 mg
Glukoronolakton 200 mg
Vitamín B6 2,7 mg

 

Upozornenie

Nieje určené pre deti! Uchovávajte na chladnom mieste, mimo dosah detí. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Obsahuje náhradné sladidlá.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 3000 100 ml - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 3000 100 ml - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Spaľovač tukov L-Carnitine Shot 3000 100 ml - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď