Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Hydroxycut SX-7 je spaľovač tukov, najnovšia formula z úspešného radu Hydroxycut. SX-7 ™ prichádza s najpokročilejším zložením, pozostávajúcim až zo siedmich prémiových ingrediencii. S týmto spaľovačom prekročíte všetky vaše hranice.

Dlhodobo nedostupný

Hydroxycut SX-7: spaľovač tukov až so 7 porkočilými zložkami

Hydroxycut SX-7 je najnovšia formula z úspešného radu Hydroxycut, celosvetovo najpredávanejšieho spaľovaču tuku. SX-7 ™ prichádza s najpokročilejším zložením dnešných dní, ktorý sa skladá zo siedmich prémiových ingrediencii. S týmto spaľovačom prekročíte všetky vaše hranice.

 

Hydroxycut SX-7 spalovac tukov

 

Termogénny spaľovač najnovšej generácie: Táto unikátna kombinácia z dielne odborníkov, ktorí zostavili slávny Hydroxycut Hardcore Elite, predstavuje absolútnu novinku na trhu a poskytne vám jedinečný zmyslový zážitok. Jediná formula na zníženie telesnej hmotnosti s obsahom výťažku šalvie a muškátovníka pre jedinečný zmyslový zážitok.


Čistá energia a sústredenosť mysle: Extrakt zo zeleného kávového zrna prvotriednej kvality pre podporu spaľovania tuku

 

Hydroxycut SX-7 je kombináciou 7 vysokoúčinných zložiek:

  • Myristica fragrans (muškátovník voňavý): Muškátový oriešok obsahuje prírodnú zlúčeninu myristicin, ktorá prispieva k jedinečnému zmyslovému zážitku.
  • Salvia officinalis (šalvia lekárska): Prášok z listov šalvie, ktorý synergicky prispieva k skvelému zmyslovému zážitku.
  • Kofeín: Podrobnými štúdiami podložená zložka, ktorá naštartuje termogenézu, dodá energiu a zlepší bystrosť a koncentráciu mysle.
  • Zelená káva: Testovaní jedinci užívajúci denne 200 mg zelenej kávy štandardizovanej na 45% chlorogenovej kyseliny zhodili pri 60 dennej nízkokalorickej diéte priemerne 5 kg svojej hmotnosti a pri 8 týždňovej diéte so zníženým obsahom kalórií a miernym cvičebným režimom zhodili 1,7kg telesnej hmotnosti.
  • Zelený čaj: Zelený čaj je výborným zdrojom polyfenolov, ako napr. EGCG (epigallocatechin gallát), ktoré majú rad vedecky overených blahodarných účinkov.
  • Theobroma cacao (kakaovník pravý): Extrakt semien kakaovníka, ktorý dopĺňa účinky kofeínu a ďalších zložiek v SX-7 a pomáha navodzovať skutočný zmyslový zážitok.
  • ALA (kyselina alfa lipoová): Vyskytuje sa v zelenine, táto živina je už dlhé roky vďaka svojim účinkom s obľubou využívaná v doplnkoch športovej výživy.

 

hydroxycut sx-7

 

Hydroxycut SX-7 a jeho výhody:

  • najsilnejší komplexný spaľovač
  • 7 prémiových zložiek
  • zmyselný zažitok
 

Dávkovanie

Prvé 2 dni užívajte 1 kapsulu denne, potom užívajte 1 kapsulu dvakrát denne, vždy 30-60 min. pred hlavnými jedlami dňa (napr. raňajky, obed). Pre dodatočný prísun energie možno po zistení tolerancie užiť v prvej dávke dňa 2 kapsule. Neužívajte viac ako 3 kapsule v priebehu 24 hodín. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov užívajte po dobu 60 dní a to v kombinácii s adekvátnou diétou a fyzickým pohybom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Super Xtreme Thermogenic Complex
Extrakt zo zŕn zelenej kávy (ako Coffea canephora robusta) 400 mg
Bezvodý kofeín 135 mg
Extrakt z muškátového oriešku (ako Myristica fragans) 100 mg
Prášok z listov šalvie (ako Salvia officinalis) 50 mg
ALA (ako kyselina alfa-lipoová) 25 mg
Extrakt z kakaových semienok (ako Theobroma cacao) 25 mg
Extrakt z listov zeleného čaju (ako Camellia sinensis) 25 mg

 

Ostatné zložky

Kapsula rastlinnej bázy (hypromelóza, oxid titaničitý), oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak spozorujte negatívne účinky, prestaňte s užívaním. Ak trpíte zdravotnými problémami, alebo sa liečite, pred použitím produktu sa poraďte so svojim lekárom. Obsahuje kofeín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov. Nadbytok kofeínu môže spôsobiť nervozitu, nespavosť, triašku, bolesti hlavy, alebo búšenie srdca. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte podľa pokynov na etikete. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Hydroxycut SX-7 - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď