Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spaľovač tukov navrhnutý špeciálne pre ženy, ktorý obsahuje klinicky overené látky na spaľovanie tukov a formovanie postavy. Navyše vám dodá energiu a zvýši váš tréningový výkon. Inovatívna formula je vylepšená látkami, ktoré majú pozitívny vplyv na ženské telo - kyselina listová a železo.

Dlhodobo nedostupný

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spaľovač tukov navrhnutý pre ženy pre ešte lepšie spaľovanie tukov a zrýchlenie metabolizmu

Hydroxycut Pro Clinical Max! je spaľovač tukov a prípravok na chudnutie navrhnutý špeciálne pre ženy. Obsahuje klinicky overené látky, ktorých účinok bol overený vedeckou štúdiou. Tieto zložky v kombinácii s vyváženou stravou a cvičením pomôžu so spaľovaním tukov a formovaním vašej postavy. Hydroxycut Pro Clinical Max For Women obsahuje kľúčovú látku kofeín bezvodý [1,3,7-Trimethylxanthine], ktorý vám dodá energiu pre zvládnutie náročného dňa a zvýši váš tréningový výkon. Inovatívna formula teraz obsahuje unikátnu zmes super potravín z celého sveta v kombinácií s látkami, ktoré majú pozitívny vplyv na ženské telo (kyselina listová, železo). To všetko zabalené v rýchlo rozpustných a vstrebateľných kapsuliach.

  Hydroxycut Pro Clinical Max spaľovač tukov

 

Hydroxycut Pro Clinical Max a jeho výhody

  • spaľovač tukov navrhnutý špeciálne pre ženy
  • podporuje spaľovanie tukov a chudnutie
  • obsahuje ingediencie s pozitívnym vplyvom na ženské telo - kyselina listová a železo
  • znižuje BMI
  • dodáva energiu a zvyšuje výkon
  • urýchľuje metabolizmus
  • vo forme kapsúl s rýchlym vstrebávaním
  Hydroxycut Pro Clinical Max spaľovač tukov
 

 

Dávkovanie

Počas prvých 2 dní užívajte pred dvoma hlavnými jedlami 1 kapsulu 2x denne a zapite pohárom vody. Po posúdení tolerancie môžete zvýšiť svoju dávku počas 3 a 4 dňa na 2 kapsule 2x denne. Od 5. dňa užívajte 2 kapsule 3x denne s vodou 30 minút pred jedlom. Neužívajte viac ako 6 kapsúl počas 24 hodín. K dosiahnutiu najlepších výsledkov užívajte po dobu 8 - 12 týždňov v kombinácii s diétou a cvičením. Dodržujte pitný režim, odporúčame vypiť 2,4 litra vody denne. Poslednú dennú dávku užívajte aspoň 5 hodín pred plánovaným spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 7 mg
Kyselina listová 200 mcg
Vápnik 100 mg
Železo 2 mg
Pro Clinical Hydroxycut™ Max! Blend386 mg
HydroxyBoost™ 
Kofeín bezvodý (1,3,7-Trimethylxanthine)  
L-alanín  
L-serín   
Max ProDefine™ 
Alchemilka extrakt (ako Alchemilla vulgaris) (list)  
Extrakt z divokých olív (ako Olea Europaea) (list)  
Komijn extrakt (ako Cuminum Cyminum) (semeno)  
Extrakt z maty (ako Mentha Longifolia) (list)  
Max Hydroxagen® 
Kyselina L-glutámová HCL  
L-treonín   
L-izoleucín   
Koenzým Q10   
Glutatión   

 

Ďalšie zložky

Mikrokryštalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, kapsula (želatína, oxid titaničitý, E133, E129), stearát horečnatý, oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Počas užívania dodržiavajte dostatočný pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste. Neužívajte, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, pokiaľ beriete lieky obsahujúce inhibitor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibitor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Prípravok obsahuje kofeín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepší výsledky a nie je doporučené! Pred používaním skonzultujte s lekárom, pokiaľ ste liečený na cukrovku alebo pokiaľ sa vo vašej rodine vyskytli iné zdravotné obtiaže (kardiovaskulárne choroby, choroby ľadvín či pečene), pokiaľ beriete liek na predpis alebo aj voľne predajný. Predtým, než začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy či iné symptómy, ihneď prerušte užívanie a vyhľadajte lekára. Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical Max! 60 kaps - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď