Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

Hydroxycut Next Gen je jeden z najsilnejších termogénnych spaľovačov tukov, navrhnutý pre podporu zníženia telesného tuku na báze termogenézy. Zahŕňa 5-fázový proces a je odporúčaný profesionálmi v oblasti bodybuildingu, akými sú Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, či Gustavo Badell.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

Hydroxycut NEXT GEN: jeden z najsilnejších termogénnych spaľovač tukov

Hydroxycut Next Gen je jeden z najsilnejších termogénnych spaľovačov tukov, navrhnutý pre podporu zníženia telesného tuku. Hydroxycut NEXT GEN je založený na báze termogenézy, ktorá vedie k maximálnej efektivite. Je odporúčaný tými najlepšími profesionálmi v oblasti bodybuildingu. Prípravok využíva vedecky navrhnuté multi-platformny technológií tak, aby vykonával stimuláciu enzymatických reakcií v rámci termogenézy. Inými slovami, tento jedinečný prípravok v oblasti bodybuildingu zahŕňa 5-fázový proces. Preverený profesionálmi, akými sú Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, Gustavo Badell, Johnnie Jackson a mnoho ďalších. Tí všetci vložili svoju dôveru do rúk MuscleTech.

 

Hydroxycat Hardcore NEXT GEN

 

Hydroxycut Next Gen a jeho výhody

  • je vedecky testovaný a overený
  • poskytuje ultra-zosilnenú termogenézu
  • extra účinný spaľovač tukov
  • zvyšuje sústredenie

 

Dávkovanie

Jednotlivé tolerancie sa líšia. Uistite sa, že v každej fáze pred zvýšením svojej dávky ste v poriadku. Užívajte 30 až 60 minút pred dvoma najväčšími jedlami počas dňa (napr. raňajky a obed). Neprekračujte 4 kapsuly v období 24 hodín. Pite aspoň 10 pohárov vody denne. Neužívajte 5 hodín pred spaním. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte po dobu 60 dní v kombinácii s diétou. Nepoužívajte dlhšie ako 8 týždňov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsule
L-ornitín HCl500 mg
Kofeín bezvodý250 mg
Zelená káva extrakt zo zŕn (ako Coffea canephora robusta)200 mg
Extrakt zo zleného čaju (ako Camellia sinensis) (list)150 mg
Blue Skullcap exktrakt (ako Scutellaria lateriflora) (koreň)50 mg
Extrak z Červenej šálvie (ako Salvia miltiorrhiza) (koreň)50 mg
Zázvor (ako Zingiber officinale) (koreň)40 mg

 

Upozornenie

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste pri izbovej teplote! Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčíte, ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom! Prípravok obsahuje kofeín a synefrín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu alebo synefrínu (napr. káva, čaj, sóda a ďalšie potravinové doplnky obsahujúce fenylefrín alebo kofeín)! Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepšuje výsledky a nie je odporúčané! Pred užívaním konzultujte s lekárom, či máte dobrú fyzickú kondíciu, a to z hľadiska rôznych orgánov (ale nielen týchto), ako je srdce, pečeň, či obličky, ďalej či netrpíte chorobami štítnej žľazy, psychickými poruchami, problémami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, úpornými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou či šedým zákalom. Svoje užívania tohto lieku konzultujte s lekárom tiež, ak beriete liek na predpis alebo voľne predajný! Predtým, ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, rýchly tĺkot srdca, dýchavičnosť, či iné symptómy, ihneď prerušte užívanie! Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy! Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Igor Illeč - Hydroxycut Hardcore NEXT GEN

Recenzia od Igora Illeša na spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore NEXT GEN.

Položiť otázku o produkte Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code