Fat Direct - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Fat Direct je nočný spaľovač tukov, ktorý neobsahuje žiadne stimulanty, a vďaka tomu nemá negatívny vplyv na kvalitu spánku. Kombinuje silu prírodných extraktov k odbúravaniu tukov počas spánku.

Fat Direct - unikátny nočný spaľovač tuku bez stimulantov

Fat Direct je unikátny nočný spaľovač tuku, ktorý v sebe kombinuje silu prírodných extraktov a moderných technológií. Vďaka absencii látok so stimulačným účinkom je vhodný k použitiu zhruba 30 minút pred spánkom v kombinácii s adekvátnym množstvom vody. Obsahuje rastlinné extrakty z morských rias wakame, Garcinie kambodžskej (Garcinia cambogia) a zelenej kávy.

Extrakt z morských rias wakame disponuje vysokým obsahom pigmentu s názvom fukoxanthin, ktorý je v súčasnosti študovaný pre svoje možné pozitívne účinky vo vzťahu k odbúravaniu tukov a metabolizmu tukových buniek. Extrakt zo zelenej kávy zase obsahuje kyselinu chlorogénovú, ktorá je v súčasnosti rovnako ako extrakt z Garcinie kambodžskej často používaný v spaľovačoch tuku. Pre čo najväčšiu efektivitu produktu je tento komplex spoločne s rybím olejom uzavretý do červených soft gélových kapsúl. Vďaka absencii stimulantov môžete spaľovač tukov Fat Direct použiť aj 30–60 minút pred večerným tréningom.

Fat Direct a jeho výhody

• je nočný spaľovač tuku
  • obsahuje funkčné rastlinné extrakty
  • neobsahuje stimulanty, a nemá tak negatívny vplyv na spánok
  • je vhodný k použitiu aj pred večerným tréningom

Želatínová kapsula (želatína hovädzia, zvlhčujúca látka glycerol, voda, farbivá E 120, E 172), extrakt zo zelenej kávy (min. 45 % chlorogénových kyselín), sójový olej, rybí olej, extrakt Garcinia cambogia (60 % kyseliny hydroxycitrónovej), kokosový olej, emulgátor sójový lecitín, zahusťovadlo včelí vosk, extrakt z morskej riasy Wakame (50 % fucoxantínu).

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie 30 minút pred spaním. Maximálna denná dávka je 1 kapsula. Podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte!

Nutričné hodnoty 100 g 1 dávka (1 kapsula)
Extrakt zo zelenej kávy 25000 mg 350 mg
Extrakt Garcinia cambogia 8929 mg 125 mg
Extrakt z morskej riasy Wakame 343 mg 4,8 mg
Rybí olej 14286 mg 200 mg

Nenahradzuje pestrú stravu. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.

Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Ostatné spaľovače tukov
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Skupina príchute prírodná chuť
Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov Fat Direct - Nutrend

Prezeráte si:Fat Direct - Nutrend

Po vybratí celého balíku (60ks) viditeľne menej tuku na všetkých partiách, ale samozrejme s aktívnym cvičením.

Kapsule Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps. bez príchute