Spaľovač tukov Fat Burners 110 tab - Universal Nutrition

Fat Burners je spaľovač tukov a účinný nástroj na zvýšenie energie a kontrolu telesnej hmotnosti. Posilňuje organizmus, zrýchľuje metabolizmus a zlepšuje fyzickú výkonnosť. Fat Burners je komplex obsahujúci viac ako 10 živín, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele prirodzene a uvoľniť uložený telesný tuk.

Dlhodobo nedostupný

Fat Burners: efektívny spaľovač tukov bez stimulantov

Fat Burners je spaľovač tukov a účinný nástroj na zvýšenie energie a kontrolu telesnej hmotnosti. Moderná, efektívna formula, ktorá neobsahuje extrakt z geraniového oleja. Posilňuje organizmus, zrýchľuje metabolizmus a zlepšuje fyzickú výkonnosť. Dodáva čistú energiu a navodzuje mentálnu koncentráciu bez nežiadúcich či nepríjemných vedľajších účinkov. Fat Burners je vysoko koncentrovaný prášok na báze obľúbených predtréningových suplementov, k dispozícii je vo veľmi praktickej kapsulovej forme, kde dávku tvorí jediná kapsula. Skvele podporí vašu snahu o spaľovanie tuku a výrazne vás "nakopne" pri náročnom dni alebo pred zvýšenou fyzickou aktivitou.

Fat Burners

Niekedy nepotrebujete všetky termogénny spaľovače tuku - stimulanty, ako je synefrín a kofeín. Nech je váš dôvod akýkoľvek, ľahko prehĺtateľné Easy-To-Swallow (ETS) spaľovače boli vyrobené špeciálne pre vás. Fat Burners je lipotropný a metabolický komplex obsahujúci viac ako 10 živín, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele prirodzene. Fat Burners pomôže vášmu telu uvoľniť uložený telesný tuk a transportovať ho do mitochondrií buniek, kde môže byť spálený na energiu. Fat Burners tiež prichádza v menšej, ľahšie prehĺtateľné veľkosti.

Fat Burners a jeho výhody

• jednoduchý a účinný spaľovač tukov
  • bez stimulantov
  • zvyšuje uvoľňovanie mastných kyselín
  • zlepšuje transport tukov do "bunkových pecí"
  • znižuje pocit hladu
  • zrýchľuje metabolizmus
  • nabudí vás na tréning
  • jednoduchá aplikácia vo forme tabliet

Cholín citrát, srvátkové bielkoviny (mlieko), ľanové semienko - prášok, L-karnitín, Uva ursi, vláknina, síran vápenatý, magnézium stearát, stearová kyselina. Lecitín je odvodený zo sóje.

Užite 2 tablety s 300 ml vody ráno. Pred tréningom môžete užiť ďalšie 2 tablety. Užívajte v kombinácii so správnou diétou. Nepresahujte dávku 4 tablety denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tabs)
Železo (ako oxid železa) 500 mcg
Chróm pikolinát 25 mcg
Cholín komplex 1 g
Karnitín komplex 50 mg
Komplex esenciálnych mastných kyselín 50 mg
Metionín (ako D,L-metionín) 200 mg
Lyzín (ako L-lyzín) 100 mg
Inozitol (ako monofosfát) 500 mg
Betaín HCL 200 mg
Lecitín 100 mg

Prípravok neslúži ako náhrada za pestrú dennú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Rovnako ako v prípade ostatných výživových a tréningových programov sa ohľadne užívania najprv poraďte so svojím lekárom, najmä ak trpíte zdravotnými ťažkosťami. Dbajte na dodržiavanie pitného režimu počas užívania produktu aj potom - pite aspoň 8-12 pohárov vody denne. Užívanie väčšie ako odporúčané dávky neprinesie lepšie výsledky a môže naopak viesť k nežiaducim účinkom. Prípravok neslúži k prevencii ani liečbe chorôb či zranení a nemal by byť užívaný miesto liekov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, osoby mladšie ako 18 rokov a osoby citlivé na kofeín. Výrobok by nemal byť používaný tými, ktorí berú MAO inhibítory, ľudia s vysokým krvným tlakom, diabetici, tehotné a dojčiace alebo tí s zhubnej anémie, osoby trpiace alergiou na acylpyrín, dysfunkciou obličiek a pečene, neurózou, depresiami, úzkosťou, epileptickými záchvatmi, srdcovými nepravidelnosťami akéhokoľvek typu, feochromocytómom, ťažkosti s močením alebo zväčšením prostaty. Hneď prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom ak sa objavia závraty, nespavosť, neuróza, tras, búšenie srdca alebo bolesti hlavy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu nie je vhodné pre registrovaných športovcov.

Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Recenzie od zákazníkov Spaľovač tukov Fat Burners 110 tab - Universal Nutrition
Prezeráte si:Spaľovač tukov Fat Burners 110 tab - Universal Nutrition

Priemer z 1 hodnotenia

Vynikajuci spalovac bez neziaducich vedlajsich ucinkov. V priebehu mesiaca som zhodila 5 kg samozrejme v spolupraci s pohybom a zdravou stravou. :) Mozem len doporucit.