Spaľovač tukov Carbo Fat Burn 120 kaps - Self OmniNutrition

Carbo Fat Burn je spaľovač tukov, pozostávajúci zo 4 aktívnych zložiek, ktoré vyhľadávajú telesný tuk, spomaľujú tvorbu tukových zásob zo sacharidov a spaľujú kalórie. Neobsahuje žiadne povzbudzujúce látky a stimulanty, ktoré majú vplyv na centrálny nervový systém. Taktiež je bez kofeínu a vhodný pre ľudí, ktorí sú  naň citliví.

Dlhodobo nedostupný

Carbo Fat Burn: spaľujte tuky a kalórie bez stimulantov a kofeínu!

Carbo Fat Burn je spaľovač tukov, ktorý spaľuje tuky vytvorené zo sacharidov a tvorí energiu. Štyri zložky, ktoré doslova vyhľadávajú telesný tuk, spomaľujú tvorbu tukových zásob zo sacharidov a spaľujú kalórie. Zmes je jedinečná tým, že neobsahuje žiadne povzbudzujúce látky a stimulanty, ktoré majú vplyv na centrálny nervový systém. Obsahuje, okrem výťažkov z pšeničných klíčkov, proteíny a chitosan, extrakt z japonských morských rias, ktorý stimuluju hormóny pre spaľovanie tukov a výťažok z japonského zeleného čaju. Vzhľadom k tomu, že je bez kofeínu, je vhodný pre ľudí, ktorí sú citliví na kofeín a môže byť používaný denne pri každom jedle. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, užívajte Carbo Fat Burn pred jedlom.

Carbo Fat Burn

Carbo Fat Burn a jeho výhody

• neobsahuje kofeín, stimulanty
  • obsahuje fukoxantín, vďaka ktorému podporuje látkovú výmenu
  • vysoko efektívne spaľovanie tukov
  • redukuje sacharidy a absorbuje tuky
  • pomáha pri chudnutí, aj keď spíte
  • znižuje množstvo kalórií
  • dlhodobá strata hmotnosti

CarbCur3™ (extrakt z plodov Phaseolus vulgaris), Extrakt z plodov Opuntia ficus-indica ciadodium, CGA50™ Zelená káva (extrakt zo zŕn Coffea arabica), LipoCur2™ Alpska ruža (extrakt z listov Rohododendron ferrugineum), protihrudkujúce látky: E460, E551,
želatína kapsuly, farbivá (E120, E171, E172, E131).

Užívajte 3 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
CarbCur3™ (extrakt z plodov Phaseolus vulgaris) 750 mg
Extrakt z plodov Opuntia ficus-indica ciadodium 600 mg
CGA50™ Zelená káva (extrakt zo zŕn Coffea arabica) 600 mg
LipoCur2™ Alpska ruža (extrakt z listov Rohododendron ferrugineum) 300 mg

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Distribútor ORTUS Trade s.r.o., 8.mája 494/17, 089 01 Svidník, Slovakia
Hlavná kategória Spaľovače tuku
Ostatné kategórie Komplexné spaľovače
Recenzie od zákazníkov Spaľovač tukov Carbo Fat Burn 120 kaps - Self OmniNutrition