Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Hodnotenie:
87 %

Komplexný termogénny spaľovač tukov 212 ° s ultramodernou formulou, ktorá kombinuje revolučné zložky účinné v spaľovační tuku, odbúravaní nadbytočných kilogramov a odvodňovaní nadbytočnej vody z tela. Produkt je vhodný pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitný spaľovač na zvýšenie energetického výdaju.

Dlhodobo nedostupný

Spaľovač tukov 212° Powder je extrémne silná zmes na spaľovanie tukov, redukciu hladu, zvýšenie energie a zlepšenie sústredenia

212 ° ™ je najmodernejší širokospektrálny spaľovač tukov, ktorý obsahuje zmes až 3 maximálne spaľujúcich zložiek, ktorých sila bola preukázaná už mnohými výskumami. Táto extrémne silná zmes kofeínu, synefrínu, HCL, PEA a L-Teanínu je určená na zvýšenie energie, podpore lipolýzy, zlepšeniu mentálneho sústredenia a redukcii hladu. 212° zvyšuje oxidáciu tukov a vnútornú teplotu v tele, ktorá podporuje termogenézu.

 

Účinok týchto stimulantov je zosilnený ich zlúčením s formulou Fat Oxidation & Core Temperature Activator Elements™, ktorá sa skladá zo zrniečok zelenej kávy, Oktopamínom HCL a Bioperínom. Zrniečka zelenej kávy sú veľmi populárne v oblasti zhadzovania nadbytočných kilogramov a zrýchľovania metabolizmu. Kombinácia Oktopamínu HCL a Bioperínu (čierne korenie) podporuje oxidáciu tukov, znižuje hromadeniu tuku v tele a synergicky zosilňuje všetky kľúčové účinné látky.

 

Formula The Definition & Tightening Elements™ je vytvorené z 3 rôznych bylinných zložiek, a to púpava, medvedica lekárska, čučoriedkové bobule, na podporu odvodňovania. Tieto rastliny výrazne podporujú odstránenie prebytočnej vody, takže už po krátkej chvíli zazriete definíciu svalovej hmoty, na ktorej ste tak tvrdo pracovali.

 

212 spaľovač tukov muscle elements

 

Účinné látky unikátneho spaľovača 212°

Synefrín HCL - stimulant, ktorý úzko súvisí s adrenalínom a noradrenalín, ktoré sú neurotransmitery. Výskumy poukázali, že synefrín je termogénny stimulant, ktorý pomáha pri chuti do jedla. Účinná dávka je 20 až 100 mg *. Spaľovač tukov 212 ° obsahuje 30 mg synefrínu v jednej dávke/odmerke.

 

Kofeín - stimulant centrálnej nervovej sústavy a metabolizmu, ktorý sa prirodzene nachádza v kávových zrnách, čaji a guarane. Bolo preukázané, že kofeín zvyšuje energiu, termogenézu, bdelosť, znižujú hlad a únavu *. Účinné množstvo kofeínu sa môže meniť od 50-200 mg v závislosti na jednotlivca *. 212 ° obsahuje 200 mg kofeínu v jednej dávke/odmerke.

 

PEA (fenyletylamín HCL) - tento aminokyselinový derivát je všeobecne známy ako PEA, zvyšuje koncentráciu, bojuje s úzkosťou,  a je endorfínom, ktorý stimuluje zlepšenie nálady, a dokonca funguje aj ako spaľovač tuku, pozitívne vplýva na chudnutie a napomáha zvýšeniu športového výkonu.  Dávka 100 mg až 250 mg denne sa ukázala ako účinná pri znížovaní hmotnosti. 212 ° obsahuje 100 mg PEA v jednej dávke/odmerke.

 

L-Teanín - unikátna aminokyselina nachádzajúca sa v čaji a je primárnou zložkou, ktorá spôsobuje nezvyčajnú chuť zeleného čaju. Štúdie ukázali, že l-teanín prestupuje hematoencekalickou bariérou, podporuje dopamínu a GABA hladinám v mozgu. Taktiež podporuje emisie mozgových vĺn spojené so stavom odpočinku a relaxácie. Dávka 50 mg denne sa ukázala ako efektívna pre odpočinok a kongnitívne funkcie. 212°obsahuje 50 mg l-teanínu v jednej dávke/odmerke.

 

212 spaľovač tukov muscle elements

 


Oktopamín HCL - biogénne amino, ktoré je úzko spojené s noradrenalínom, neurotransmiterom. Oktamín HCL je termogénny stimulant, ktorý podporuje oxidáciu tukov. 212° obsahuje 50 mg oktopamínu v jednej dávke/odmerke.

 

Evodiamín - chemická látka, ktorá sa nachádza v Evodia rutecarpa, u ktorého bolo preukázané, že je antagonista receptorov podobný kapsaicínu *. Jeho doplnenie môže znížiť príjem tukov, zvýši teplotu, zvýšiť energetický výdaj a kontroluje chuť do jedla *. 212 ° obsahuje 30 mg v jednej dávke/odmerke.

 

BioPerín® - tiež známy ako piper nigrum, obsahuje rekuperačnú zlúčeninu zodpovednú za ostrosť v čiernom korení. Jeho užívanie zvyšuje biologickú dostupnosť nutričných látok a znižuje hromadenie telesného tuku. Odporúča sa dávka 5 mg denne. 212 ° má 5 mg v jednej dávke/odmerke.

 

Čučoriedkové bobule - rastlina, ktorá sa už v histórii používala ako korenie a na liečbu žalúdočnej nevoľnosti. Jej užívanie spôsobuje odvodňovanie, ktoré môže byť využité na zníženie nadmerného zadržiavania vody. Spaľovač 212 ° obsahuje 100 mg čučoriedkových bobúl v jednej dávke/odmerke.

 

Extrakt z púpavy- známa púpava lekárska je rastlina, ktorá sa už roky používa v herbálnej medicíne ako liek na viacero chorôb, napríklad infekcia. Okrem toho, že je veľmi účinný zbavovač tela vody, podporuje aj vylučovanie prebytku vody. strata. 212 ° obsahuje 100 mg extraktu z púpavy v jednej dávke/odmerke.

 

Medvedica lekárska- známa ako kinnikinnick, je rastlina, ktorá sa už v minulosti používala na liečebné účely, pretože má antimikrobiálne vlastnosti. Štúdie ukázali, že medvedica lekárska dokáže odvodňovať, vďaka čomu podporuje odstraňovanie nadbytočnej vody z tela. 212 ° obsahuje 100 mg v jednej dávke/odmerke.

 

Výhody ultramoderného spaľovača 212°:

 • široké spektrum spaľovačov tukov,
 • zvyšuje termogenézu a energetický výdaj, 
 • zlepšuje náladu a udržiava psychickú pohodu, 
 • zvyšuje spaľovanie tuku,
 • odvodňuje,
 • zvyšuje energiu a mentálne sústredenie, 
 • antagonista alfa 2 receptrovov,
 • znižuje chuť do jedla.
 
  212 spaľovač tukov muscle elements
 
 

Pre koho je spaľovač tuku 212° určený?

Komplexný spaľovač tuku 212°™ bol navrhnutý pre každého, kto túži po zvýšení fyzickej výkonnosti, spálení nežiaducich tukových zásob a pripraví vám prostredie na to, aby vyhovovalo vašim cieľom v tvarovaní tela vašich snov. Podporuje termogenézu a zvyšuje energiu, zlepšuje tiež mentálnu bystrosť, kontroluje chuť do jedla  a pomôže vám zbaviť sa nadbytočnej vody a to len v jednej odmerke! 

 

Zloženie

Maltodextrín, prírodné a umelé arómy (mlieko), kyselina citrónová, sukralóza, pektín, kremičitan vápenatý a FD&C Yellow #6.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku 212° s 200 až 300 ml studenej vody a užívajte hneď po prebudení na prázdny žalúdok. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov konzumujte ďalšiu dávku na poludie alebo 5 hodín pred spánkom. Avšak nikdy neprekračujte viac ako 2 dávky denne. Vypite aspoň 3,5 l vody denne, aby ste zabránili dehydratácii. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 g)
Kalórie 10 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 2 g
Cukry 0 g
Vápnik 20 mg
Thermogenic & Nootropic Amplifier Elements
Kofeín bezvodý (metylxantin) 200 mg
PEA (Phenylethylamín HCL) 100 mg
L-Theanín 50 mg
Synefrín (HCL) 30 mg
Fat Oxidation & Core Temperature Activator Elements
Green coffee bean (Cofea Robusta) 150 mg
Octopamine (HCL) 50 mg
BioPerine (Piper Nigrum) (Fruit) 5 mg
Definition & Tightening Elements
Koreň z púpavy 20:1 extrakt 100 mg
Čučoriedkové bobule 4:1 extrakt 100 mg
Medvedica lekárska list 20:1 extrakt 100 mg

 

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, mäkkýše, rybí olej, orechy a arašidy.

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Globálne hodnotenie produktu

87%
87%
Priemer z 4 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Na produkte sa mi páči, že čo je napísané ozaj aj funguje. Objednával som ho s myšlienkou, že tam bude nejaký háčik ale mýlil som sa. Som maximálne spokojný a vrelo odporúčam každému kto chce zhodiť nejaké tie kilá dolu.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Bol to môj prvý spalovač, odporučila mi ho kamarátka, ktorej dosť pomohol. Na mňa ale nemal žiadny účinok a zdal sa mi strašne sladký. Podľa mňa nepôsobí na každého ale niekoľkým kamoškám pomohol, asi treba skúsiť čo na vás zaberie ;)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Spaľovač tukov 212° Powder 240 g - Muscle Elements

 1. 100%

  Domi

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  100%
  Na produkte sa mi páči, že čo je napísané ozaj aj funguje. Objednával som ho s myšlienkou, že tam bude nejaký háčik ale mýlil som sa. Som maximálne spokojný a vrelo odporúčam každému kto chce zhodiť nejaké tie kilá dolu.
 2. 80%

  Lenka

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Mne vyhovuje
  Mne tento spaľovač naopak vyhovuje, pred tréningom na nakone a výsledky som videla už po dvoch týždňoch :) Samozrejme spaľovač nezaúčinkuje ak pri tom nič nerobíme ;)
 3. 40%

  Marcela

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Bez účinku
  Bol to môj prvý spalovač, odporučila mi ho kamarátka, ktorej dosť pomohol. Na mňa ale nemal žiadny účinok a zdal sa mi strašne sladký. Podľa mňa nepôsobí na každého ale niekoľkým kamoškám pomohol, asi treba skúsiť čo na vás zaberie ;)
Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov 212° Powder 240 g - Muscle Elements
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Spaľovač tukov 212° Powder 240 g - Muscle Elements

Napíšte otázku
Napísať odpoveď