Sójový proteín Isolate - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Sójový proteín Isolate je izolát sójovej bielkoviny, ktorý sa skladá z 90% bielkovín, má minimálny obsah tukov, sacharidov a je bez laktózy, preto vhodný pre ľudí s laktózovou intoleranciou, vegánov a vegetariánov. Jedna dávka (30 g) obsahuje až 26,4 g bielkovín a je obohatený aj o leucín.

Dlhodobo nedostupný

Sójový proteín Isolate vhodný pre vegánov, vegetariánov a ľudí s laktózovou intoleranciou

Sójový proteín Isolate je izolát sójovej bielkoviny, ktorý sa skladá z 90% bielkovín, má minimálny obsah tukov, sacharidov a je bez laktózy. Preto je vyhľadávaný aj športovcami s laktózovou intoleranciou, ale aj vegetariánmi a vegánmi. Tento proteín je komplexný zdroj bielkovín rovnako, ako aj proteíny zo srvátky či mlieka. Navyše, sójový proteín sa veľmi podobá mäsovému proteínu, pretože sa môže tiež pochváliť vynikajúcim aminokyselinovým profilom, vrátane leucínu. V porovnaní s ostatnými sójovými produktmi má neutrálnu chuť. Niektoré mýty tvrdia, že sójový proteín ovplyvňuje produkciu estrogénu, no už viacero výskumov potvrdilo, že medzi tými, ktorí sójový proteín užívali, a tými, ktorí ho neužívali nebol žiaden rozdiel.

Sójový proteín Isolate od My Protein je vyrobený zo 100% bez GMO prísnym procesom, ktorý odstraňuje väčšinu tuku a sacharidov. Výsledný produkt obsahuje nad 90% bielkovín s minimálnym obsahom tuku a sacharidov, a zároveň je úplne bez laktózy.

sójový proteín izolát

Sójový proteín Isolate výhody

• Bohatý obsah aminokyselín
  • Môže znížiť riziko srdcových chorôb a zníženie hladiny cholesterolu
  • Je považovaný za kompletné proteíny
  • Podporuje rast svalovej hmoty a jej regeneráciu
  • Má minimálny podiel tukov a sacharidov

Pre koho je určený Sójový proteín Isolate?

Sójový proteín je ideálnou voľbou pre vegetariánov, vegánov a pre tých so špeciálnymi požiadavkami, ako je intolerancia laktózy. Je vynikajúcou voľbou bielkovín pre všetky typy športovcov a rekreačných návštevníkov telocvične k podpore vysokých tréningových cieľov.

Sójový proteínový izolát, kakaový prášok (čokoládové príchute), aróma (iba ochutené možnosti), sójový lecitín (emulgátor), sladidlo ([len ochutené verzie] sukralóza ®), farbivo (červená repa [jahodová príchuť]).

V 250-350 ml vody alebo mlieka vymiešajte 1 veľkú odmerku (30 g) proteínu. Čím menej tekutiny použijete, tým hustejší napoj získate. Užívajte 2 až 3-krát denne.

Nutričné hodnoty1 odmerka (30 g)
Energetická hodnota 485 kJ / 116 kcal
Bielkoviny 27,8 g
Tuky 0,9 g
Cukry 0 g
Sacharidy 0,3 g
Soľ 0,96 g

Upozorňujeme, že nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzii. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom že obsahuje kakao obsah sa zníži približne o 8%.

Hlavná kategória Sójové proteíny
Ostatné kategórie Vegánske proteíny