Sladké drievko VEGE - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Sladké drievko VEGE je funkčný extrakt z populárneho sladkého drievka lysého, ktoré môže obsahovať dôležité ochranné flavonoidy. Vďaka svojmu podielu aktívnych látok je populárne medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť harmonizáciu všetkých procesov v tele vrátane dýchania a trávenia. Rovnako ho však používajú aj tí, ktorí sa usilujú o podporu zdravia kĺbov a imunity.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 7,50 €

Sladké drievko VEGE - extrakt z koreňa pre podporu tráviaceho systému, kĺbov a imunity

Sladké drievko VEGE je funkčný extrakt z koreňa sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra L.), ktoré je známe svojim obsahom triterpénových saponínov, ako je kyselina glycyrrhizová, a tiež flavonoidov či fytosterolov. Tie sa môžu pochváliť množstvom blahodarných účinkov na ľudský organizmus. Užívanie sladkého drievka si tak obľúbili ľudia, ktorí majú ťažkosti s dýchacím, reprodukčným alebo tráviacim systémom. Rovnako tak je ale populárne aj u ľudí, ktorí sa chcú starať o imunitu či pohybový aparát vrátane kĺbov. Ide tak o extrakt, ktorý môže pomôcť s optimalizáciou celkového zdravia a vitality.

Sladké drievko je vo forme praktických kapsúl, ktoré môžete mať kedykoľvek po ruke. Navyše neobsahujú žiadnu živočíšnu zložku, a tak sú vhodné aj pre vegánov.

Sladké drievko VEGE a jeho výhody

• ide o extrakt z koreňa sladkého drievka lysého (Glycyrrhiza glabra L.)
  • obsahuje prospešné látky, ako je napr. kyselina glycyrrhizová
  • je populárny medzi ľuďmi, ktorí majú problémy s dýchacou či tráviacou sústavou
  • používajú ho ľudia, ktorí sa chcú starať o imunitu či pohybový aparát vrátane kĺbov
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodné pre vegánov

Extrakt z koreňa sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra L.) štandardizovaný na 20 % kyseliny glycyrrhizovej, kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z koreňa sladkého drievka 400 mg
- z toho kyselina glycyrrhizová 80 mg

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia užívajúci iné lieky by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 - 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Rastlinné doplnky

Recenzie od zákazníkov Sladké drievko VEGE - OstroVit
Prezeráte si:Sladké drievko VEGE - OstroVit
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 9,95 € 7,50 €
Nie je skladom
Očakávame
Kalorie
Dobry den, chcem sa opytat neviete kolko kcal ma jedna tabletka? A ci sa zo sladkeho drievka pribera. Dakujem velmi pekne
Kalorie
Dobrý deň, jedna kapsula obsahuje 400 mg extraktu, takže obsah energie je absolútne zanedbateľný. produkt je možné užívať aj počas chudnutia.

Viktória, team GymBeam