Šiltovka Simple Blue - GymBeam

Šiltovka Simple Blue je modrá šiltovka, ktorá si vás získa už na prvý pohľad. Má zaoblený šilt s reflexným pruhom, vetracie dierky po celom obvode a zapínanie pomocou suchého zipsu, vďaka čomu možno regulovať jej obvod. Obsahuje kontrastný štýlový nápis GymBeam. Jednoducho vám padne nie len na hlavu, ale aj do oka.

Dlhodobo nedostupný

Šiltovka Simple Blue vám nepadne len na hlavu, ale aj do oka

Šiltovka Simple Blue je šiltovka klasického strihu v modrej farbe. Má zaoblený šilt s reflexným pásikom, vetracie dierky po celom obvode a obsahuje aj logo GymBeam. Nemusíte sa obávať či vám sadne, obsahuje totiž zapínanie pomocou plastového pásika, takže si prispôsobíte veľkosť podľa svojich požiadaviek. Ochráni vašu hlavu pred slnečným žiarením, pred dažďom, no poslúži aj ako štýlový doplnok. Táto šiltovka s reguláciou obvodu je vyrobená z kvalitného polyesteru.

Šiltovka Simple Blue a jej výhody

• má zaoblený šilt
  • po obvode obsahuje vetracie dierky
  • zapínanie pomocou plastového pásika