Shake 4 Fit&Slim - Amix

Výrobca: Amix

Shake 4 Fit & Slim je kvalitná zmes bielkovín, ktorá je populárna vďaka svojej chuti, podpore pri redukcii tukov a chudnutí. Neobsahuje aspartám, má nízky obsah tuku, naopak vysoký podiel prírodnej vlákniny, vďaka ktorej nadobúdate pocit sýtosti. Navyše urýchľuje metabolizmus a zaisťuje kvalitnejšie trávenie živín.

Shake 4 Fit&Slim - proteínový nápoj s nízkym obsahom tuku a vysokým podielom vlákniny na podporu chudnutia a zrýchlenie metabozlimu

Shake 4 Fit & Slim je kvalitná zmes bielkovín, ktorá je populárna vďaka svojej chuti a podpore pri redukcii tukov. Je to ideálny doplnok pri regulovaní hmotnosti, vhodný ako olovrant medzi obedom a večerou. Pri užívaní tohto doplnku nadobúdate pocit sýtosti, je bez aspartámu a s veľmi nízkym obsahom tuku. V prípade fyzickej aktivity je dôležitý prísun sacharidov a bielkovín, ktoré tento produkt obsahuje spolu s bylinným, lipotropným a multienzymovým komplexom, ktorý urýchľuje metabolizmus a kvalitnejšie trávenie živín. Shake 4 Fit&Slim vám poslúži:

• ako olovrant
  • jedlo medzi raňajkami a obedom
  • alebo medzi obedom a večerou
 Shake 4 Fit&Slim amix

Vďaka jednoduchej príprave lahodného koktejlu sa jedná o veľmi pohodlné riešenie. Shake4 Fit & Slim obsahuje zmes bielkovín vysokej kvality, dostatočné množstvo kvalitných sacharidov, zabezpečujúce dostatočný zdroj energie pre vašu fyzickú aktivitu. Shake4 Fit & Slim je jednotkou vo svojej kategórii vďaka vysokému obsahu kvalitného komplexu niekoľkých zdrojov prírodnej vlákniny.

Shake 4 Fit & Slim a jeho výhody

• kvalitná zmes bielkovín
  • má nízky obsah tuku
  • má vysoký obsah prírodnej vlákniny
  • zvyšuje pocit sýtosti
  • podporuje chudnutie
  • zrýchľuje metabolizmus
  • bez aspartamu
  • jeho príprava je jednoduchá
  • má výbornú chuť

Príchuť chocolate 100 g: maltodextrín, ultrafiltrovaný srvátkový bielkovinový koncentrát (mlieko), polydextróza Litesse® Ultra 10 000 mg, odtučnená srvátka (mlieko), hydrolyzovaný hovädzí proteín, kakaový prášok, inulín 2500 mg, psyllium husk 2000 mg, čistá kryštalická fruktóza, emulgátor: sójový lecitín; zahusťovadlá: xanthan a guma guar; micelárny kazeín (mlieko), prírodné a prírodne identická aróma, chitosan 500 mg (kôrovce), hydrogenfosforečnan vápenatý 750 mg, Garcinia Cambogia Extract (50% HCA) 300 mg, Inozitol 190 mg, Guarana Extrakt (22% kofeínu) 150 mg, Rhodiola rosea (Rozchodník ružový extrakt) extrakt 150 mg, DigeZyme® - multienzymový komplex 150 mg (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza), hydrogénfosforečnan draselný 125 mg, hydrogenfosforečnan sodný 125 mg, extrakt zo zeleného čaju 100 mg, cholín 100 mg, L-Karnitíntartrát 100 mg (68 mg čistého L-karnitínu), extrakt z kôry bielej vŕby - Salix albumu (obsah salicínu 15%) 100 mg, sladidlá: sukralóza (Splenda ®), acesulfam-K; Citrus Aurantium (synefrín) 10 mg.

Jednu odmerku (50 g) rozmiešajte v 250 - 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte 1-2x denne ako náhradu jedla medzi hlavnými chodmi.

Nutričné hodnoty (príchuť vanilla)1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 709,2 kJ / 167,9 kcal
Tuky 1,1 g
   z toho nasýtené tuky 0,6 g
Sacharidy 26,5 g
   z toho cukry 6,1 g
Bielkoviny 10 g
Soľ < 0,3 g
Vláknina 6 g
Vápnik 100 mg
Fosfor 100 mg
Fibre Multi Complex7500 mg
Litesse Ultra, Inulín, Psyllium šupka, Chitosan
PhosphoMatrix500 g
Fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan sodný
Herbal Complex350 mg
Extrakt Garcinia Cambogia, extrakt sušenej Guarany, Rhodiola Rosea, extrakt zo zeleného čaju
Thermo - Lipotropic Blend250 mg
Inositol, White Willow extrakt z kôry, L-karnitín tartrát, cholín, Citrus Aurantium
DigeZyme®75 mg

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby so zvýšeným telesným výkonom, s príchuťou a sladidlom.

Skupina príchute ovocie
Bez umelých sladidiel nie
Distribútor Aminostar Slovakia, s.r.o., Trančianska 1279, 02001 Púchov, Slovakia
Bez GMO nie
Bez laktózy nie
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Srvátkový whey proteín

Recenzie od zákazníkov Shake 4 Fit&Slim - Amix

Prezeráte si:Shake 4 Fit&Slim - Amix

Aktívne trénujem 4x týždenne, pijem ho ráno 1:1 s konopným proteínom (teda polovičné dávky)....chut banánu necítim, zasýti, po tréningu ho pijem tiež. Popri tom jem normálne 2 hlavné jedlá a váha za 2 týždne išla dole o 1Kg. A tentokrát skúsim vanilku ;)

Určite som vyskúšala lepšie proteíny ako bol tento. Zápach hneď po otvorení .. vyskúšala som vanilku .. najlepšia kombinácia pre mňa bola vanilka s mliekom alebo s banánom ...s čistou vodou bol na mňa príliš sladký .. zmeny som na sebe nezaznamenala. Už by som si ho viac nekúpila.

Príchuť Balenie (g) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
banán 1000 g