Šejker Steel 750 ml - GymBeam

Šejker Steel s objemom 750 ml je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Oproti plastovému šejkru je preto odolnejší a hygienickejší. Navyše, nezadržiava nepríjemný pach a má ľahkú hmotnosť. Šejker je uzatvárateľný na závit a výborne slúži na rozmiešanie vašich doplnkov výživy.

Šejker Steel s objemom 750 ml je z nehrdzavejúcej ocele, a preto je odolný, ľahký a hygienický

Šejker Steel je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, no napriek tomu je ľahký a praktický. Má objem 750 ml a je uzatvárateľný na závit. Vďaka kvalitnému materiálu je odolnejší a hygienickejší ako plastový šejker. Výborne vám poslúži na precízne rozmiešanie vašich obľúbených doplnkov výživy. Navyše, nezadržiava zápach, a preto má dlhšiu životnosť.

Šejker Steel a jeho výhody:

• vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • má objem 750 ml
  • je ľahký a odolný
  • nezadržiava nepríjemný pach

Použitie

Jednoducho doň nasypte potrebné množstvo výživového doplnku, proteínového prášku, kreatínového prášku alebo predtréningovky. Následne pridajte vodu, mlieko, džús alebo ovocnú šťavu, dobre uzavrite a miešajte, až kým sa prášok nerozpustí. Vďaka sitku vo vnútri sa prášok rýchlo rozpustí a po niekoľkých sekundách môžete konzumovať svoj obľúbený drink. Vhodné na nápoje od - 20 do 90 °C.

Po použití stačí opláchnuť teplou vodou a poriadne vysušiť. Neodporúča sa umývať v umývačke riadu.

HS kód 73239300: -- Z nehrdzavejúcej ocele
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Čína
Hlavná kategória Šejkre
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Darčeky
Darčeky pre neho
Vybavenie na cvičenie

Recenzie od zákazníkov Šejker Steel 750 ml - GymBeam
Prezeráte si:Šejker Steel 750 ml - GymBeam

Nerezový shaker, pocitovo pôsobí vcelku pevne, odmerka, ktorá je v dobrom svetle viditeľná aj vo vnútri, pretože je do kovu vyrazená. Shaker vôbec nepreteká, Aj keď nemá husté sitko, protein (aj lacnejší) rozmixuje veľmi dobre. ALE má zopár nedostatkov. Sitko sa nedá vybrať teda je zložitejšie umývanie uzáveru aj samotného sitka. Na uzávere otvoru na pitie sú zbytočné drážky, kde mi zaschol proteín a umývanie je zložitejšie. Avšak ak plánujete shaker umyť hneď po vypití, umývanie problém nerobilo. Ten nastal až keď som ho umyť zabudol. Čo sa stáva najma ak človek nesie shaker z fitka.... Za tú cenu však super. Niekto tu dával fotku ulomeného vršku uzáveru, tomu sa dá predísť ... zobraziť všetko

Po týždni mi odpadlo nerezové veko a po mesiaci sa zlomil vrchnák. Takže životnosť mesiac. Ďakujem. Za 3 eura mám plastový 5rokov.

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 7,95 € 7,50 €