Šejker Muscle Shake 400 ml - Muscle Shake

Šejker Muscle Shake je najmodernejší šejker s objemom 400 ml, ktorý je neuveriteľne praktický, všestranný a jednoduchý na používanie. Okrem klasickej komory na miešanie obľúbených proteínov a predtréningoviek, obsahuje aj ďalšie dve časti. Prvá je vybavená odnímateľnými prepážkami na tablety a kapsule, a druhá slúži na uskladnenie práškových suplementov. 

6,95 €

5,95

Nie je na sklade

 

Šejker Muscle Shake je multifunkčný šejker na uskladnenie, ale aj miešanie

Šejker Muscle Shake je v dnešnej dobe najpopulárnejším šejkrom, pretože kombinuje výhody šejkrov na miešanie proteínových nápojov, ale aj uzatváracích fliaš. To nie je všetko. Tento typ šejkra mieša výživové doplnky ešte ľahšie a rýchlejšie. Jeho výhodou je, že ho môžete vložiť do tašky a vziať so sebou do fitka, práce či školy a nevyleje sa vám z neho vzácna dávka bielkovín.

 

Muscle Shake má 400 ml objem, ktorý je dostatočný na prípravu každej porcie nápoja, či už pred alebo po tréningu. Okrem hlavnej komory na miešanie drinkov, obsahuje ešte dve menšie časti, z ktorých jedna je vybavená odnímateľnými prepážkami na všetky druhy tabliet a kapsúl. Druhá časť slúži na uskladnenie práškových doplnkov, takže si môžete pripraviť vždy čerstvý nápoj bez toho, aby ste so sebou museli vláčiť pixlu so suplementami. Je vybavený aj karabínou, ktorú môžete použiť rôznymi spôsobmi, a to buď pripnúť na batoh, tepláky alebo na svoje kľúce. Spolu má šejker až 700 ml.

 

šejker muscle shake

 

Použitie

Jednoducho do ňho nasypte potrebné množstvo výživového doplnku, proteínového prášku, kreatínového prášku alebo predtréningovky. Následne pridajte vodu, mlieku, džús alebo ovocnú šťavu, dobre uzavrite a miešajte, až kým sa prášok nerozpustí. Vďaka sitku vo vnútri sa prášok rýchlo rozpustí a po niekoľkých sekundách môžete konzumovať svoj obľúvený drink.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Šejker Muscle Shake 400 ml - Muscle Shake

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Šejker Muscle Shake 400 ml - Muscle Shake

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code