Šejker Blend Bottle priesvitno-modrý 400 ml - GymBeam

Šejker Blend Bottle je žiarivo modrý šejker s objemom 400 ml, ktorý zaručuje perfektné rozmiešavanie vašich obľúbených proteínov, predtréningových stimulantov a kreatínov, a to vďaka kovovému valčeku vo vnútri. Tento jednoduchý a prakticky šejker obsahuje vylepšené uzatváranie ako na fľaši.

Šejker Blend Bottle je žiarivý šejker s objemom 400 ml a praktickým uzatváraním ako na fľaši

Šejker Blend Bottle je populárny šejker, ktorý kombinuje výhody šejkrov na miešanie proteínových nápojov, ale aj uzatváracích fliaš. Navyše, mieša výživové diplnky ešte ľahšie a rýchlejšie. Jeho výhodou je, že ho môžete vložiť do tašky a vziať so sebou do fitka, práce či školy a nevyleje sa vám z neho vzácna dávka bielkovín.

Šejker Blend Bottle má objem až 400 ml, ktorý je dostatočný na prípravu každej porcie nápoja, či už pred alebo po tréningu. Obsahuje kovový špirálovitý valček, s ktorým si ešte dokonalejšie rozmiešate svoj obľúbený nápoj. Šejker je priesvitný a má žiarivý modrý praktický vrchnák s vylepšeným uzatváraním.

Šejker Blend Bottle a jeho výhody

• ideálny na miešanie všetkých sypaných výživových doplnkov
  • má objem 400 ml
  • nekvapká
  • má praktický vrchnák
  • obsahuje kovový špirálovitý valček na rozmiešavanie
  • stupnica v mililitroch (ml) a unciach (oz)
  • vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu PP
  • odolný proti rozbitiu, bezpečne ho možno používať v umývačke riadu, mikrovlnnej rúre a v chladničke
  • neobsahuje BPA a DEHP, je z netoxického plastu
  • zodpovedá potravinárskym predpisom

Použitie

Jednoducho nasypte potrebné množstvo výživového doplnku, proteínového prášku, kreatínového prášku alebo predtréningovky. Následne pridajte vodu, mlieku, džús alebo ovocnú šťavu, dobre uzavrite a miešajte, až kým sa prášok nerozpustí. Vďaka valčeku vo vnútri sa prášok rýchlo rozpustí a po niekoľkých sekundách môžete konzumovať svoj obľúvený drink.

HS kód 39249000: - Ostatné
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Čína
Hlavná kategória Šejkre
Ostatné kategórie Príslušenstvo

Recenzie od zákazníkov Šejker Blend Bottle priesvitno-modrý 400 ml - GymBeam
Prezeráte si:Šejker Blend Bottle priesvitno-modrý 400 ml - GymBeam

V akcii som si kupil tento shaker za 0,60€. Par ludi tu pisalo, ze im tecie, takze som nemal ziadne velke ocakavania pri tej cene. Ja som ziadne problemy s pretekanim nespozoroval, prave naopak. Vrchnak perfektne pasuje na spodnu cast a da sa dobre dotiahnut. Tak isto aj otvaranie zhora je tesne len sa trosku tazsie otvara - chce to hrubsiu silu. Aj teliesko na miesanie funguje ako ma - robim si v tom protein, spirulinu aj kblnu vyzivu a vsetko dobre premiesa. Neostava mi prasok ani na stenach shakeru. Nasledne som si kupil este dalsie dva.

Neodporúčam, tečie.

Variants Cena Špeciálna cena Skladom