Schizandra - GymBeam

Schizandra obsahuje prášok z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis), ktorá patrí medzi obľúbené adaptogény. Tieto látky sa spájajú hlavne s blahodarným vplyvom na psychiku a lepším zvládaním stresu. Okrem toho patrí medzi antioxidanty. Tie pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Schizandra patrí medzi obľúbené adaptogény, ktoré sa spájajú s lepšou náladou a väčšou psychickou pohodou

Schizandra je prírodný doplnok s obsahom prášku z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis), ktorá sa spája s blahodarnými účinkami na organizmus. Ide o odolnú rastlinu s červenými plodmi, ktorá prirodzene rastie na území Ruska, Číny a Kórey. V týchto oblastiach sa bežne používa na výrobu čajov alebo tinktúr. Vďaka svojim vlastnostiam sa však preslávila po celom svete. V prvom rade patrí medzi známe adaptogény, čo sú všeobecne látky, ktoré súvisia so schopnosťou lepšie sa prispôsobiť záťaži. Môžu tak pomôcť ľahšie zvládať stres, napätie a psychicky náročné životné situácie. Nemôžeme však zabudnúť, že schizandra patrí tiež k antioxidantom. Tie pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Schizandra je preto vhodná pre všetkých ľudí, ktorí sa usilujú o podporu prirodzenej odolnosti organizmu proti stresu a ďalším negatívnym vplyvom. Má formu praktických kapsúl a vďaka čisto rastlinnému zloženiu je vhodná pre vegánov.

Schisandra - GymBeam

Schizandra a jej výhody

• doplnok obsahujúci prášok z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis)
  • patrí medzi adaptogény, ktoré sa spájajú s lepším zvládaním stresu
  • je známym antioxidantom
  • má formu praktických kapsúl
  • ocenia ju študenti a pracujúci
  • je vhodná pre vegánov

Prášok z plodov klanoprašky čínskej (Schisandra chinensis), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabulka nutričních hodnot

Nutričné hodnoty  1 kapsula
Prášok z plodov klanoprašky čínskej (Schisandra chinensis) 500 mg

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

EAN 8586024620377
Hlavná kategória Rastlinné doplnky