Sauce Zero Bolognese 320 g - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Sauce Zero Bolognese je nízkokalorická omáčka bolognese bez zbytočných kalórií, lepku, laktózy, tuku a cukru. Zažite reálnu chuť korenia, paradajok a skutočnej zeleniny. Je skvelou voľbou do chutných jedál a cestovín.

Dlhodobo nedostupný

Sauce Zero Bolognese - zažite pravú chuť cestovín s nízkokalorickou omáčkou bolognese

Sauce Zero Bolognese je nízkokalorická omáčka bolognese určená všetkým, ktorí milujú cestoviny. Chutí rovnako dobre ako originál, ale neobsahuje takmer žiadne kalórie. Nízkokalorická pochúťka s reálnou chuťou korenia, paradajok a množstvom ďalšej zeleniny. Vychutnajte si jedlo bez kalórií navyše.Taktiež neobsahuje lepok, laktózu a takmer žiaden cukor.

Sauce Zero Bolognese - all nutrition

Sauce Zero Bolognese a jej výhody

• chutná omáčka bolognese
  • obsahuje iba 4,65 kcal v dávke
  • neobsahuje tuk
  • neobsahuje takmer žiaden cukor
  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje laktózu

Voda, alkoholový ocot, paradajkový koncentrát, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy, xantánová guma, alginát propán-1,2-diol), soľ, dehydrovaná zelenina, korenie, príchute, octová kyselina, koncentrát (reďkovka, markva a čierna ríbezľa), zosilňovač chuti (glutaman sodný), farbivo (kapsantín), konzervačná látka (sorbát draselný) a sladidlo (sukralóza).

Používajte ako klasickú bolognese omáčku.

Nutričné hodnoty1 dávka (15 g)
Energetická hodnota 19,8 kJ / 4,65 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 0,87 g
   z toho cukry 0,02 g
Bielkoviny 0,17 g
Soľ 0,42 g

Najlepšie spotrebovať pred dátumom, ktorý je uvedený na hornej strane obalu. Chránte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky