Fitness Rukavice Ronnie - GymBeam

Fitness rukavice Ronnie sú vyrobené z prvotriednej a trvácnej štiepanej kože, ktorá je anatomicky strihaná a jej ergonomický tvar zaručí, že skvele sedia a netlačia na prstoch. Rukavice ochránia ruky pred odretím, pľuzgiermi, mozoľmi a vďaka nim bude aj váš úchop pevnejší.

Fitness rukavice Ronnie zo štiepanej kože dokonale ochránia ruky pred mozoľmi a poraneniami

Fitness rukavice Ronnie sú vysokokvalitné rukavice na cvičenie vyrobené zo štiepanej kože. Vo vnútornej časti sa nachádza gumovaná polstrovaná hovädzia koža a na dlaniach koža, a preto skvele sedia na rukách a každému športovcovi zaručia intenzívny tréning so správnou ochranou rúk. Výhodou hovädzej kože a týchto rukavíc je, že skvele sadnú na ruku a netlačia pri ohýbaní prstov. Majú ergnomický tvar ruky, preto dlho vydržia.

Dlaňová časť je vystužená špeciálnou výstelkou a dvojitou kožou, ktorá je odolná voči opotrebovaniu. Navyše, sú pevné, ale netlačia. Tieto fitness rukavice sú určené pre profesionálnych športovcov, ktorí hľadajú kvalitnú ochranu rúk pri cvičení.

Rukavice Ronnie ochránia vaše ruky pred odretím, mozoľmi, údermi, a dokonca odvádzajú aj pot. Vďaka ním sa v rukách nešmýkajú činky na cvičenie, hrazdy, bradlá ani kotúče. Pozor! Rukavice nie sú vhodné na pranie v práčke.

Pre koho sú fitness rukavice Ronnie určené?

Sú určené pre profesionálnych športovcov, ktorí si potrpia na ochranu rúk pri intenzívnych tréningoch, pri tlakových a silových cvičeniach.

Prečo sa rozhodnete pre rukavice Ronnie?

• vrchná časť rukavice je vyrobená z prvotriednej a trvácnej kože
  • prsty rukavice obsahujú malé otvory a ohybnú vložku pre optimálnu reguláciu vzduchu
  • anatomicky strihaná, dvojvrstvová kožená dlaň
  • silná, lemovaná bavlnená omotávka spevňujúca oblasť zápästia a zaisťujúca perfektnú stabilitu ruky
  • koniec omotávky je zakončený suchým zipsom

Výhody

• chránia ruky pre odretím, mozoľmi a odretím
  • zaistia, aby sa vám v rukách nešmýkali cvičebné nástroje, hrazda, bradlá alebo kotúče
  • sú ideálne pri silovom alebo tlakovom tréningu
  • majú ergonomický tvar, preto dlho vydržia
  • dobre sadnú na ruku
  • netlačia

Tabuľka veľkostí

Veľkosť XS S M L XL XXL
Obvod ruky (cm) 18,5 - 19 19,5 - 20 20,5 - 21 21,5 - 22 22,5 - 23 23,5 - 24
HS kód 61169300: -- Zo syntetických vlákien
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Pakistan
Použitie na ruku
Hlavná kategória Rukavice na cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo

Recenzie od zákazníkov Fitness Rukavice Ronnie - GymBeam
Prezeráte si:Fitness Rukavice Ronnie - GymBeam

Slusna kvalita, perfektna cena, dobre sedia. Toto su moje prve rukavice po dlhych rokov a som s nimi spokojny. Na zaciatku mi bolo neprijemne ich nosit, proste nezvyk a mal som problemy s uchopom pri vacsich vahach ale casom si ruky zvykli a prisposobili sa...v kombinacii s magneziom niesu vahove hranice :D odporucam

Veľkosť Cena Špeciálna cena Skladom
XS 9,95 € 9,95 €
S 9,95 € 9,95 €
M 9,95 € 9,95 €
L 9,95 € 9,95 €
XL 9,95 € 9,95 €
XXL 9,95 € 9,95 €
Cvičenie s vlastnou váhou
Sú rukavice vhodné aj na hrazdy a bradlá ? Ostatné rukavice, ktoré som mal sa na hrazde šmýkali. Najradšej by som používal kriedu na ruky ale kedže cvičím doma tak potrebujem kvalitné rukavice. Ďakujem za odpoveď.
Cvičenie s vlastnou váhou
Dobrý deň, rukavice sú mimoriadne obľúbené a nešmýkajú sa. V prípade, že Vám nebudú vyhovovať, môžete nás kontaktovať a radi Vám ich vymeníme.

Velkost
Dobry den, obvod ruky treba merat cez dlan alebo zapastie?

Dakujem.
Velkost
Dobrý deň, je potrebné odmerať obvod dlane.

Paula, team GymBeam
otazka
Dobrý deň, chcem sa spýtať či sú tie rukavice dobre aj na box alebo na mech . Za odpoveď ďakujem :D
otazka
Dobrý deň, tieto rukavice sú určené na fitnes, pre boxovanie odporúčame iný typ. Pre tento šport zatiaľ nemáme rukavice, budeme však uvažovať nad ich zaradením do ponuky.