Rhodiola Rosea - GymBeam

Rhodiola Rosea je bylinný adaptogén z extraktu rozchodnice ružovej vo forme rýchlo sa absorbujúcich kapsúl. Ide o účinnú látku, ktorá zvyšuje odolnosť organizmu proti zmenám spôsobeným vonkajšími vplyvmi, medzi ktoré patrí napríklad stres. Navyše je obohatená o štandardizovaný extrakt s obsahom 3 % rosavínu a 1 % salidrozidov.

Rhodiola Rosea alebo rozchodnica ružová je blahodarná rastlina so štandardizovaným obsahom účinných látok v podobe rosavínov a salidrozidov

Rhodiola Rosea alebo rozchodnica ružová je bylinka, ktorá patrí medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré sa pýšia svojím blahodarným vplyvom na organizmus. Konkrétne sa spájajú s odolnosťou a adaptáciou na stres. Rovnako ako posilňovaním môžu naše svaly zosilnieť a rásť, tak môžu adaptogény pomôcť posilniť našu odolnosť proti náročným životným situáciám a zvládať ich lepšie. Niet sa čo diviť, že je Rhodiola populárna u ľudí, ktorí pravidelne prežívajú tlak v práci, škole alebo osobnom živote.

Veľkou prednosťou je aj štandardizovaný obsah účinných látok, konkrétne ide o 3 % podiel rosavínov a 1 % salidrozidov. Týmto spôsobom máte zabezpečený maximálny prísun blahodarných zložiek. Spoľahlivo vám teda pomôže so starostlivosťou o psychický a fyzický výkon či duševný komfort. S tým súvisí fakt, že sa Rhodiola zaraďuje taktiež medzi nootropiká. To je označenie pre látky využívané s cieľom zlepšenia koncentrácie a psychického výkonu.

Vďaka tomu patrí rozchodnica ružová medzi suplementy populárne u študentov, manažérov, športovcov a ľudí, ktorí prežívajú náročné obdobie, majú problémy so sústredenosťou, chcú podporiť vitalitu a usilujú sa o celkovú harmonizáciu organizmu. Treba však myslieť na to, že sa jej účinky objavujú až po niekoľkých dní užívania. Ideálne je zaradiť ju na dlhší čas.

Rhodiola Rosea - GymBeam

Rhodiola Rosea a jej výhody

• je známa ako rozchodnica ružová
  • má štandardizovaný obsah rosavínov a salidrozidov
  • patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré pomáhajú s adaptáciou na stres
  • zaraďuje sa medzi nootropiká
  • pomáha so starostlivosťou o psychický a fyzický výkon
  • je ideálna pre športovcov, študentov a manažérov

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt z koreňa (štandardizovaný na 3% rosavínu a 1% salidrosidu), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), želatínová kapsula, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps.)
Extrakt z koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg
- Rosavín 3 mg
- Salidrosid 1 mg

Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo slnečného žiarenia v suchu pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Hlavná kategória Nootropiká a mozog
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Ostatné špeciálne doplnky výživy
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Rastlinné doplnky

Recenzie od zákazníkov Rhodiola Rosea - GymBeam
Prezeráte si:Rhodiola Rosea - GymBeam

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 13,95 € 9,95 €
dávkovanie
počas jedla alebo napr. 30 min. po jedle ? ráno/obed/večer ?
dávkovanie
Dobrý deň, odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne. Ak máte citlivejší žalúdok, odporúčame užívať tabletu až po jedle.