Rhodiola Rosea - GymBeam

Rhodiola Rosea je bylinný adaptogén z extraktu Rozchodnice ružovej vo forme rýchlo sa absorbujúcich kapsúl. Ide o účinnú látku, ktorý zvyšuje odolnosť organizmu proti zmenám spôsobeným vonkajšími vplyvmi, medzi ktoré patrí napríklad stres. Navyše je obohatená o štandardizovaný extrakt s obsahom 3% rosavínu a 1% salidrosidu.

Rhodiola Rosea - bylinný adaptogén pre posilnenie tela i mysle v stresových situáciách

Rhodiola Rosea je bylinný extrakt z Rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea), rastliny pôvodom z arktických a horských oblastí. Vďaka jej unikátnym adaptogénnym vlastnostiam sa extrakt z tejto byliny už vyše 400 rokov používa aj v medicíne. Je totiž považovaný za tonikum, ktoré podporuje prirodzenú schopnosť tela prispôsobiť sa zmenám spôsobeným vonkajšími vplyvmi. Využíva sa teda najmä ako prevencia v stresových či fyzicky a psychicky namáhavých situáciách.

Rhodiola Rosea je navyše obohatená aj o unikátne látky rosavín a salidrosid. Práve tie sú považované za hlavné zložky, ktoré zodpovedajú za jej adaptogénne pôsobenie. Produkt je vo forme praktických kapsúl s obsahom až 400 mg extraktu z koreňa Rozchodnice ružovej.

Rhodiola Rosea - GymBeam

Rhodiola Rosea a jej výhody

• má adaptogénne vlastnosti
  • obsahuje štandardizovaný extrakt z 3% rosavínu a 1% salidrosidu
  • jedna kapsula má 400 mg extraktu z Rozchodnice ružovej
  • zvyšuje odolnosť organizmu proti vonkajším zmenám
  • využíva sa ako prevencia v stresových situáciách

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt z koreňa (štandardizovaný na 3% rosavínu a 1% salidrosidu), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), želatínová kapsula, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps.)
Extrakt z koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 400 mg
Rosavín 12 mg
Salidrosid  4 mg

Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo slnečného žiarenia v suchu pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Kapsule 90 kaps.
Vegetariánsky nie