Repkový olej 454 g - Wellsley Farms

Repkový olej v spreji neobsahuje žiaden cholesterol, tuk a ani kalórie. Je preto vhodný pre športovcov, ale aj všetkých ľudí, ktorí si potrpia na zdravé jedlá. Používa sa veľmi jednoducho a nevplýva na chuť a vôňu jedál. Jeho bezkalorický obsah pri zachovaní vynikajúcej chuti vás určite osloví.

Dlhodobo nedostupný

Repkový olej v spreji - vhodný na prípravu akýchkoľvek zdravých jedál, neobsahuje žiadne kalórie, cholesterol a zbytočné tuky

Repkový olej v spreji je ideálny pre športovcov, ale aj všetkých ľudí, ktorí si potrpia na zdravé jedlá. Vďaka tomuto oleju budete môcť odstrániť všetky nepotrebné tuky, ktoré zbytočne zvyšujú kalorický obsah vašich jedál. Repkový olej v spreji sa používa veľmi jednoducho - stačí ho nastriekať na požadovaný povrch, napríklad panvicu, hrniec alebo gril a môžete piecť. Dokonca neobsahuje žiadne kalórie! Jeho bezkalorický obsah pri zachovaní vynikajúcej chuti vás určite osloví.

repkový olej v spreji bezkalorický

Wellsley Farms olej na varenie bol vytvorený pre ľudí, ktorí majú radi chuť a arómu vyprážaných jedál. S týmto produktom môžete pripraviť svoje obľúbené jedlá bez gramu tuku! Navrhovaný sprej obsahuje menšie množstvo repkového oleja, pričom kalorický obsah každej časti je rovný nule! Tento produkt nemá vplyv na chuť alebo vôňu vyprážaných jedál. Rovnako ako u bežného oleja zabraňuje zlepovaniu a priľnavosti k povrchu vyprážanej potraviny.

Repkový olej v spreji a jeho výhody

• kvalitný repkový olej v praktickej forme
  • jednoduchá aplikácia a uskladnenie
  • neobsahuje žiadne kalórie
  • nemá vplyv na chuť pripravovaného jedla
  • 1 balenie na viac ako 1507 porcií
  • výborna voľba pre ľudí, ktorí sa starajú o svoj jedálniček

Ako ho používať?

Pred použitím dobre pretrepať. Striekajte 15 - 30 cm od povrchu.

Repkový olej, sojový lecitín, dimetyl silikón (proti peneniu).

Nutričné hodnoty1 dávka (25 g)
Kalórie 0 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 0 mg
Sacharidy 0 g
   z toho vláknina 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g

Olej v spreji nikdy nestriekajte priamo do plameňa, ani do žeravých uhlíkov. Jednu dávku získate pri striekaní v dĺžke menej ako jedna sekunda. Plechy a rošty udržujte pri aplikácii mimo dosahu ohňa. Udržujte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote nižšej ako 45°C.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Tuky a oleje