Raw Intensity 2 250 g - All Stars

RAW Intensity 2 je ultra koncentrovaný predtréningový stimulant pre neobyčajnú tréningovú energiu bez obsahu kreatínu! Obsahuje beta-alanín, taurín, L-tyrozín a kofeín taktiež extrakty z rastlín schizandry a rhodioly, zložky ideálne pred intenzívnym tréningom. Obsah sacharidov má menší ako 5 g v porcii, takže môžete budovať svalovú hmotu bez zbytočného naberania tuku.

38,95 €

25,6

Nie je na sklade

 

Raw Intensity 2: predtréningový stimulant pre neobyčajnú energiu bez kreatínu

RAW Intensity 2 je ultra koncentrovaný predtréningový stimulant pre neobyčajnú tréningovú energiu bez obsahu kreatínu! Obsahuje mix obľúbených a často užívaných látok predovšetkým pre silových športovcov a kulturistov. Beta-alanín, taurín, L-tyrozín a kofeín taktiež extrakty z rastlín schizandry a rhodioly sú určené predovšetkým pre intenzívne trénujúcich športovcov a ideálne práve pred intenzívnym tréningom.

 

Výrobca ALL STARS vedome do produktu nepridal látku kreatín a tým sa RAW INTENSITY odlišuje od iných predtréningových boosterov! Vďaka skutočnosti, že RAW INTENSITY neobsahuje kreatín a obsah sacharidov je menší ako 5 g v porcii (mnoho iných predtréningových boosterov obsahuje niečo medzi 30–40 g), môžu z tohto produktu profitovať športovci, ktorí chcú budovať svalovú hmotu bez zbytočného naberania tuku (v dietách, atď.).

 

RAW INTENSITY je ďalej obohatené o dostatočné množstvo vitamínov. Zastúpený vitamín B6 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpaniu, má vplyv na látkovú výmenu a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Vitamín C je dôležitá antioxidačná látka, ktorá je súčasťou množstva rôznych procesov – je súčasťou deja látkovej výmeny, má význam pri premene niektorých aminokyselín. Kyselina pantoténová (vitamín B5) má vplyv na nervový systém, ktorý je takisto dôležitým faktorom pri podávaní vysokých výkonov.

 

RAW Intensity 2

 

Účinné látky v RAW Intensity 2:

  • 2000mg Beta Alanín
  • 300mg Trimethylxantín (Kofeín)
  • 200mg Schizandra (Klanopraška)
  • 100mg Rhodiola (Rozchodnica ružová)
 

RAW Intensity 2 a jeho výhody

  • bez obsahu kreatínu
  • menej ako 5 g sacharidov v porcii
  • budovanie svalovej hmoty bez naberania tuku

 

Pre koho je RAW INTENSITY 2 vhodné?

Raw Intensity 2 je určené pre športovcov, ktorí sa nechcú behom kreatínovej pauzy zriecť predtréningového produktu, športovcov, ktorí nechcú užívať kreatín a športovcov, ktorí majú majú kreatín už zakúpený, avšak nechcú ho zbytočne kombinovať s ďalším produktom obsahujúcim kreatín.

 RAW Intensity 2

 

Zloženie

Maltodextrín, beta-alanín, šťava z červenej repy v prášku, taurín, kyseliaci prostriedok kyselina citrónová, glucuronolacton, aróma, kávový extrakt, vitamín C, extrakt schizandra, extrakt zo zeleného čaju, sladidlo acesulfam K, DMAE-bitartrate, extrakt Citrus ovocie, citrusové bioflavonoidy, extrakt rhodiola rosea, N-acetyl-L-tyrozín, sladidlo sukralóza, niacín, vápnik-d-pantothenát, vitamín B6.

 

Dávkovanie

1 odmerka t.j 1 porcia (10 g) zmiešať s 250 ml vody. Užívajte 15–30 min pred tréningom, používať len v tréningové dni! Neprekračujte odporučenú dennú dávku, čo je 1 porcia (10 g). Nekombinujte s inými energetickými nápojmi!

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
Energetická hodnota126,4 kJ / 29,7 kcal
Bielkoviny2,8 g
Sacharidy4,2 g
Tuky0 g
Vitamín B62,1 mg
Kyselina pantoténová9 mg
Niacín32 mg
Vitamín C160 mg
Beta-alanín2000 mg
Taurín800 mg
Glucuronolacton500 mg
Kofeín350 mg
Extrakt schizandry čínskej200 mg
DMAE bitartrát150 mg
Extrakt z pomarančovej kôry100 mg
Extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea)100 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín100 mg
Naringín50 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nekombinujte s boostermi obsahujúce kofeín a podobné povzbudzujúce látky. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, mladistvých do 18 rokov. Určené pre zvláštnu výživu.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Raw Intensity 2 250 g - All Stars

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Raw Intensity 2 250 g - All Stars

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code