100% Ovsený prášok Pure Oats - Bodylab24

Výrobca: Bodylab24

100 % Ovsený prášok Pure Oats obsahuje 100 % prírodné instantné ovsené vločky, ktoré sú predvarené a najemno pomleté. Je ľahko stráviteľný a poskytne vám tak cennú zásobu komplexných sacharidov, bielkovín a vlákniny. Vďaka tomu bude vaše telo zásobované energiou, potrebnou na tréningy. Môžete si ho zmiešať s mliekom, obľúbeným proteínom alebo pridať do smoothies.

Nie je na sklade
Očakávame: 16. 9. 2022
Predpokladaná cena 22,95 €

100 % Ovsený prášok Pure Oats - prírodné instantné ovsené vločky, ktoré vám poskytnú kvalitný zdroj energie

100 % Ovsený prášok Pure Oats je vyrobený iba zo 100 % prírodných instantných ovsených vločiek. Sú predvarené, najemno pomleté a veľmi ľahko stráviteľné. Obsahujú sacharidy, bielkoviny a vlákninu. Sacharidy vášmu telu poskytnú kvalitný zdroj energie, ktorý sa hodí na každý tréning. Rovnako tak oceníte aj bielkoviny, ktoré plnia najdôležitejšiu úlohu v procese budovania a udržiavania svalov. Okrem toho prispievajú aj k zdraviu kostí. Medzi ďalšie prospešné látky patrí aj vláknina, ktorá je prospešná pre vaše trávenie.

Ovsený prášok je vhodné konzumovať po tréningu na doplnenie energie a látok, ktoré prispievajú k regenerácii. Môžete si ich zmiešať s mliekom alebo obľúbeným proteínom. Hodia sa však aj do koktailov a rôznych výživných smoothies. Sú tiež ideálne pre športovcov, ktorí ich môžu využiť ako prostriedok na zvýšenie energetického príjmu. To môžu oceniť napríklad v prípadoch, kedy trénujú viacfázovo každý deň alebo sa snažia nabrať svalovú hmotu. Bonusom je, že tento ovsený prášok neobsahuje umelé konzervanty, sladidlá ani laktózu.

100 % Ovsený prášok Pure Oats

• obsahuje veľmi najemno pomleté ovsené vločky
  • je veľmi ľahko stráviteľný
  • obsahuje sacharidy, bielkoviny a vlákninu
  • je vhodný na doplnenie energie najmä po tréningu
  • prispieva k zvýšeniu energie v strave
  • hodí sa do smoothies alebo proteínových koktailov

100 % prírodné instantné ovsené vločky (predvarené a najemno zomleté).

Zmiešajte 30 g čistého ovseného prášku (alebo ľubovoľého množstva) s mliekom. Pridjate do bielkovinových koktailov, či smoothies a dobre premiešajte. Ideálne konzumovať po tréningu na doplnenie energie a podporu regenerácie.

Nutričné hodnoty 100 g1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 1528,18 kJ / 365 kcal 458,45 kJ / 109,5 g
Tuky 7 g 2,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g 0,36 g
Sacharidy 62 g 18,6 g
z toho cukry 4 g 1,2 g
Vláknina 7 g 2,1 g
Bielkoviny 13 g 3,9 g
Soľ 0,01 g 0 g

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Odporúčaný denný príjem by nemal byť prekročený. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Alergény: Obsahuje ovos.

Štítky produktu Vegan