Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pulse V4 500g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %

Pulse V4 je predtréningový stimulant, ktorého úlohou je dosiahnutie čo najefektívnejšieho tréningu. Pulse V4 sa skladá z Kofeínu, Arginínu, CEE, Beta alanínu, tyrozínu, glukuronolactonu, guarany a Chocaminu. Pulse je ideálny produkt pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj tréningový režim a posunúť svoju výkonnosť na vyššiu úroveň.

Dlhodobo nedostupný

Pulse V4

Pulse je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť najintenzívnejšie a najefektívnejších tréningov, dodal vám energiu a svalové napumpovanie, ktoré normálne nie je možné.

Unikátna kombinácia zvýšenie tyrozínu, glukuronolactonu, guarany a novo pridaného Chocaminu Plus vám dá jedinečnú energiu, sústredenie na výkon a " ťah na bránku " počas tréningu. Táto fúzia stimulujúcich látok pomôže predĺžiť intenzitu cvičenia a sústredenia. Pulse vás udrží svieži po celú dobu tréningu, pomôže Vám dosiahnuť obrovské zlepšenie v sile, napumpovanie a výkonu.

Pulse obsahuje tiež Creatine Ethyl Ester HCl ( CEE ) a väčšie množstvo beta alanínu v každej dávke ktoré posunú úroveň Vašich tréningov mimo obvyklé rozmery. Všetky zložky pracujú spoločne, sú to nielen tieto dve zložky na zvýšenie výkonu. Všetky dohromady udržujú a podporujú optimálny výkon pri súčasnom oddialení nástupu únavy . Po cvičení sa budete cítiť neuveriteľne napumpovaný kvôli zvýšenému prietoku krvi spojený s účinkami AAKG ( arginín alfa ketoglutarát ). Tento vynikajúci prietok krvi môže tiež viesť k rýchlejšej regenerácii z dôvodu zlepšenia prísunu živín do svalov, ktoré ste trénovali.

All - in - All Pulse je ideálna formula pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj tréningový režim a posunúť svoju výkonnosť na vyššiu úroveň.

Doporučené davkovanie

Ak používate výrobok prvýkrát, prosím postupujte podľa "Stredne pokročilých" pokynov. Len ak ste "skúsení" prejdite k pokročilému dávkovanie. Neprekračujte viac ako jednu porciu za 24 hodín.

Stredne pokročilí: pridajte 10 g do 150 ml vody alebo ovocnej šťavy a vypite približne 30 minút pred tréningom k dosiahnutiu optimálnych výsledkov.

Skúsený používateľ: Pridajte 20 g do 200 ml vody alebo ovocnej šťavy a spotrebujú približne 30 minút pred tréningom k dosiahnutiu optimálnych výsledkov.

Plastová odmerka nie je súčasťou balenia

Zloženie

Aromata, arginin alfa ketoglutarát (AAKG), L-tyrosin, dextróza, kyselina citronová, Creatine Ethyl Ester HCl, Beta alanin, glucuronolactone, Chocamine, Guarana extrakt (22%), sladidlo (sukralóza), barva (Carmoisine).

Nutričné hodnoty (20g)

Energia: 14.9Kcal
Proteín (AS-IS): 0,0 g
Sacharidy: 3,7 g
Tuky: 0,0 g

Aktívne látky na 20g porcie

Perform & Pump (AAKG, CEE, Beta alanín) 6,5 g,
Focus and Energise Matrix (glucuronolacton, tyrozín, Chocamine, Guarana) 5G.

20 g porcia Pulse obsahuje približne 110mg kofeínu.

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Pulse V4 500g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Pulse V4 500g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Pulse V4 500g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď