STRIX Proti starnutiu

Proti starnutiu od výrobcu STRIX je kategória doplnkov určená všetkým ženám a mužom, ktorí chcú vyzerať stále svieži, mladí a plní života. Cieľom všetkých anti-aging produktov v tejto kategórii je bojovať proti starnutiu, vráskam a ponúknuť optimálnu stratégiu, ktorá podporí vaše celkové zdravie. Za kľúčovú látku pre mladistvý vzhľad a omladzovanie býva často považovaná kyselina hyalurónová. Tá sa nachádza v pokožke, vo vlasoch, v kĺboch alebo v priestore okolo očí. Jej úlohou v organizme je udržiavať vodu v bunkách tkanív, na povrchu očí a takisto pružnosť chrupaviek. Napríklad pokožka môže vďaka nej vyzerať hydratovanejšia a sviežejšia. Jej podiel v tele však s pribúdajúcim vekom klesá, a preto je namieste ju pravidelne dopĺňať.

Zobraziť viac

Ďalšou dôležitou látkou je koenzým Q10, ktorý v tele pomáha mitochondriám s tvorbou energie. Je navyše dôležitou súčasťou antioxidačného systému. Pomáha totiž bojovať s oxidačným stresom a voľnými radikálmi, rovnako ako antioxidanty l-karnozín, kyselina alfa-lipoová, kurkumín a vitamín E. Tento vitamín navyše vplýva na udržanie zdravej pokožky. Oxidačný stres predstavuje do určitej miery hrozbu pre naše telo. Dochádza pri ňom totiž k tomu, že voľné radikály napádajú a poškodzujú bunkové membrány, a tým môžu spôsobiť predčasné starnutie. Antioxidanty majú za úlohu tomuto zabrániť. Rozhodne by ste preto nemali podceňovať ich príjem.

Ak sa usilujete o pleť bez vrások, ktorá pôsobí sviežim a mladistvým dojmom, potom vám doplnky z tejto kategórie môžu pomôcť na ceste k vysnívanému vzhľadu.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.