OstroVit Proti starnutiu

Proti starnutiu od výrobcu OstroVit je kategória doplnkov určená všetkým ženám a mužom, ktorí chcú vyzerať stále svieži, mladí a plní života. Cieľom všetkých produktov v tejto kategórii je bojovať proti starnutiu a ponúknuť optimálnu stratégiu, ktorá podporí vaše celkové zdravie. Za kľúčovú látku pre mladistvý vzhľad býva často považovaná kyselina hyalurónová. Tá sa nachádza v pokožke, vo vlasoch, v kĺboch alebo v priestore okolo očí. Jej úlohou v organizme je udržiavať vodu v bunkách tkanív, na povrchu očí a takisto pružnosť chrupaviek. Napríklad pokožka môže vďaka nej vyzerať hydratovanejšia a sviežejšia. Jej podiel v tele však s pribúdajúcim vekom klesá, a preto je namieste ju pravidelne dopĺňať.

Ďalšou dôležitou látkou je koenzým Q10, ktorý v tele pomáha mitochondriám s tvorbou energie. Je navyše dôležitou súčasťou antioxidačného systému. Pomáha totiž bojovať s oxidačným stresom a voľnými radikálmi, rovnako ako antioxidanty l-karnozín, kyselina alfa-lipoová, kurkumín a vitamín E. Tento vitamín navyše vplýva na udržanie zdravej pokožky. Oxidačný stres predstavuje do určitej miery hrozbu pre naše telo. Dochádza pri ňom totiž k tomu, že voľné radikály napádajú a poškodzujú bunkové membrány, a tým môžu spôsobiť predčasné starnutie. Antioxidanty majú za úlohu tomuto zabrániť. Rozhodne by ste preto nemali podceňovať ich príjem.

       

Ak sa usilujete o pleť bez vrások, ktorá pôsobí sviežim a mladistvým dojmom, potom vám doplnky z tejto kategórie môžu pomôcť na ceste k vysnívanému vzhľadu.

Zobraziť viac

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Vymaž filter
Výrobca
 1. GymBeam (11)
 2. NOW Foods (6)
 3. OstroVit (4)
 4. ActivLab (1)
 5. VanaVita (1)
Tablety
 1. 90 tab. (2)
Kapsule
 1. 100 kaps. (1)
 2. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapsulovaný (2)
 2. tabletkovaný (2)
Zmes
 1. číry (3)
 2. zmes (1)
Štítky produktu
 1. Vegan (4)
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (4)
Vegánsky (4)
Bezlepkový (4)
Bez laktózy (4)
BIO (4)
Bez GMO (3)
Bez umelých sladidiel (3)
Bez plastového obalu (4)
Bez aspartamu (4)
 1. Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit
  Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit
  0%
  0% (0)
  13,95 €
 2. Kyselina hyalurónová - OstroVit
  Kyselina hyalurónová - OstroVit
  80%
  80 % (1)
  9,95 €
 3. Berberín - OstroVit
  Berberín - OstroVit
  100%
  100 % (7)
  9,50 €
 4. RESVERATROL VEGE - OstroVit
  Resveratrol VEGE - OstroVit
  0%
  0% (0)
  10,50 €

4 Položiek