BeastPink Proteíny ostatné

Proteíny ostatné od výrobcu BeastPink je kategória produktov, ktorá obsahuje rôzne druhy proteínov. Tie tvoria nevyhnutnú súčasť zdravej výživy pre všetkých ľudí. Z ich dostatočného príjmu môže ťažiť každý milovník fitness, ktorý chce dosahovať svoje ciele. Patria sem menej rozšírené produkty, ako napríklad cvrčkový proteín. Sú bohaté na aminokyseliny a prispôsobené rozličným potrebám každého z nás. V tejto kategórii si vyberie každý, komu nevyhovujú tradičné zdroje proteínov, ako sú najrozšírenejšie srvátkové, rastlinné alebo hovädzie.

Zobraziť viac

Proteíny navyše obsahujú vitamíny, minerály a ďalšie prospešné zložky. Vyskytujú sa v strave a môžeme ich nájsť napríklad vo vajíčkach, mäse, strukovinách či obilninách. V našom tele fungujú ako hlavná stavebná jednotka pre svaly, ale aj pre niektoré bunky imunitného systému. Pomáhajú im rásť, udržiavať sa a tiež majú pozitívny vplyv na zdravie kostí. Proteíny môžete zmiešať s vodou, mliekom alebo si z nich pripraviť napríklad chutný nápoj v podobe horúcej čokolády.

Ak sa chcete o proteínoch dozvedieť viac, prečítajte si náš článok Proteíny a ako sa v nich vyznať. V prípade, že vás zaujíma konkrétny príjem, určite nevynechajte článok Kedy a koľko proteínu prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.