Proteínový puding 500 g - GymBeam

Proteínový puding s lahodnou krémovou chuťou a ľahkou konzistenciou, ktorý poskytuje v jednej porcii až 17,5 g bielkovín, a to srvátkový koncentrát, srvátkový izolát a hydrolyzované srvátkové peptidy. Tie podporia rast a udržanie svalovej hmoty. Tento proteínový dezert je výborným spestrením stravy bez pridaného cukru, ktorého príprava zaberie menej ako 30 sekúnd.

Chutný proteínový puding až s 50%-ným podielom bielkovín, ktorého príprava trvá len 30 sekúnd

Protein Pudding je proteínový puding s lahodnou krémovou chuťou a ľahkou konzistenciou. Navyše má až 50%-ný podiel bielkovín, čo z neho robí skvelý dezert pre zvýšenie vášho denného príjmu proteínov počas dňa. Pre vylepšenie jeho nutričnej hodnoty boli do tohto proteínového dezertu pridané extra kvalitné bielkovinové zdroje, a to srvátkový koncentrát, srvátkový izolát a hydrolyzované srvátkové peptidy. Vďaka tomu je výborným spestrením stravy bez pridaného cukru, ktorého príprava vám zaberie asi 30 sekúnd.

protein puding

Proteínový puding poskytuje v jednej porcii až 17,5 g bielkovín, ktoré podporia rast a udržanie svalovej hmoty. Teraz je k dispozícii v 2 príchutiach: vanilla blueberries a double chocolate chunk, ktoré jeho krémová konzistencia príjemne zvýrazňuje.

Proteínový puding a jeho výhody

• 17,5 g kvalitných bielkovín v porcii
  • chutný dezert, ktorý doplní bielkoviny
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • pomáha udržiavať normálny stav kostí
  • neobsahuje pridaný cukor
  • má vynikajúcu chuť
  • dostupný v 2 skvelých príchutiach

Príchuť Double Chocolate Chunk: Srvátková Proteínová zmes (Srvátkový koncentrát, Srvátkový izolát, Hydrolyzované srvátkové peptidy), Vaječné bielka, Odtučnený kakaový prášok, WaxyMaize TM, maltodextrín, Kúsky horkej čokolády (2%), MCT z kokosového oleja, arómy, emulgátor (karboxymetylcelulóza), inulín (z čakanky) Sladidlo (sukralóza), soľ, vanilkové kryštály.

Príchuť Vanilla Blueberries: Srvátková Proteínová zmes (Srvátkový koncentrát, Srvátkový izolát, Hydrolyzované srvátkové peptidy), Vaječné bielka, WaxyMaize TM, maltodextrín, sušené mrazené čučoriedky (3%), MCT z kokosového oleja, arómy, emulgátor (karboxymetylcelulóza), inulín (z čakanky) Sladidlo (sukralóza), kyselina citrónová, soľ, vanilkové kryštály, beta karotén (výťažok z mrkvy).

Návod na prípravu

Do šejkra nasypte 1 kopcovitú naberačku (35 g) produktu a pridajte 150 ml studeného nízkotučného mlieka alebo vody a poriadne rozmiešajte. V priebehu 30 sekúnd si môžete pochutnať na perfektnom pudingu plnom bielkovín.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota 1697 kJ / 402 kcal
Tuky 8,2 g
   z toho nasýtené tuky 2,8 g
Sacharidy 31 g
   z toho cukry 14 g
Bielkoviny 50 g
Soľ 0,25 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a vajec.

Skupina príchute čokoláda
Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky nie
Zmes číry
Forma práškový
Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Zmesi na prípravu jedál

Recenzie od zákazníkov Proteínový puding 500 g - GymBeam

Prezeráte si:Proteínový puding 500 g - GymBeam

Puding je neskutočne sladký, doslova mi zalepil ústa. Skúšala som ho prvýkrát a prekvapilo ma, že sa zarába len so studeným mliekom v shakeri (zabudnite na klasický teplý varený puding), čo ma dosť sklamalo... samotná konzistencia je dosť mazľavá a niektorých ľudí môže odradiť aj výzor pudingu - pripomína sliz alebo želatínu

Napriek recenziám mne puding vôbec nechutil, je to úplná umelina, iba som si pokazila chuť.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
dvojnásobné kúsky čokolády