Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix - Bodylab

Výrobca: Bodylab

Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix je proteínová zmes na prípravu lahodných a nadýchaných palaciniek a waflí s 33% podielom bielkovín. Obsahujú srvátkový proteín a zmes viacerých múk, ktoré dodávajú palacinkám tú správnu konzistenciu. Ich príprava je tak jednoduchá, že ju zvládne naozaj každý!

Dlhodobo nedostupný

Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix s 33% podielom bielkovín na prípravu nadýchaných palaciniek a waflí

Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix je zmes na prípravu palaciniek a waflí s až 33% podielom bielkovín. Výborne hodia ako zdravé raňajky či snack pre športovcov a fitness nadšencov, nakoľko podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty. Nadupaná proteínová zmes neobsahuje žiaden pridaný cukor, no zato v nej nájdete kombináciu srvátkového proteínu a mix viacerých druhov múk. Tá dodáva palacinkám tu správnu konzistenciu a chuť. Vybrať si môžete až zo 6 príchutí, pričom každá z nich zaručene poteší vaše chuťové poháriky. Na prípravu nadýchaných palaciniek či waflí vám stačí proteínovú zmes poriadne zmiešať s vodou a vyliať na rozohriatu panvicu. Ich prípravu preto zvládne jednoducho každý!

Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix - Bodylab

Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix a ich výhody

• je proteínová zmes na prípravu palaciniek a waflí
  • majú 33% podiel bielkovín
  • podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty
  • neobsahujú žiaden pridaný cukor
  • sú ideálne na raňajky alebo ako proteínový snack
  • ich príprava je jednoduchá

Príchuť banana coconut: pšeničná múka (lepok), pšeničný lepok, srvátkový proteín (mlieko), kukuričná múka, kokos (4%), banán (2%), inulín, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), emulgátor ( lecitín), jódovaná soľ, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný).

Príchuť chocolate chip: pšeničná múka (lepok), pšeničný lepok, srvátkový proteín (mlieko), čokoláda (8%) (cukor, kakaová hmota, dextróza, kakaové maslo), kukuričná múka, inulín, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), jodizovaná soľ, emulgátor (lecitín), aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný).

Príchuť classic: pšeničná múka (lepok), pšeničný lepok, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), kukuričná múka, inulín, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), emulgátor (lecitín), jodizovaná soľ, vanilkový prášok, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný).

Príchuť white chocolate: pšeničná múka (lepok), mliečna bielkovina (mlieko), sušená smotana (mlieko), pšeničný lepok, inulín, kypriaci činidlo (hydrogénuhličitan sodný), prírodné arómy, emulgátory (fosforečnan vápenatý, sójový lecitín), soľ, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný).

Príchuť white chocolate raspberry: pšeničná múka (lepok), pšeničný lepok, srvátkový proteín (mlieko), kukuričná múka, maliny (4%), inulín, kypriaci látka (hydrogénuhličitan sodný), emulgátor (lecitín), jodizovaná soľ, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný).

Dávkovanie a návod na prípravu

Zmiešajte 1 dávku zmesi (3 odmerky) so 100 ml vody alebo mlieka a poriadne premiešajte (použite šejker alebo ručný mixér). Vzniknuté cesto opečte z oboch strán do zlatista. Z jednej dávky vyjdu 2 až 3 stredne veľké palacinky.

Nutričné hodnoty (banana coconut)1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1140 kJ / 268,5 kcal
Tuky 3,9 g
Sacharidy 34,5 g
   z toho cukry 2 g
Vláknina 2,8 g
Soľ 1,5 g
Nutričné hodnoty (chocolate chip)1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1145 kJ / 271,5 kcal
Tuky 3,45 g
   z toho nasýtené tuky 2,1 g
Sacharidy 36 g
   z toho cukry 3,8 g
Vláknina 3 g
Bielkoviny 21,7 g
Soľ 0,9 g
Nutričné hodnoty (classic)1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1106 kJ / 260 kcal
Tuky 2 g
Sacharidy 36 g
   z toho cukry 1,2 g
Vláknina 2,9 g
Soľ 0,9 g
Energetická hodnota 1155kJ / 271,5 kcal
Tuky 3,8 g
   z toho nasýtené tuky 1,8 g
Sacharidy 35,3 g
   z toho cukry 1,8 g
Vláknina 2,9 g
Soľ 1,6 g
Nutričné hodnoty (white chocolate)1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1152 kJ / 274 kcal
Tuky 5 g
   z toho nasýtené tuky 2,7 g
Sacharidy 31 g
   z toho cukry 4 g
Vláknina 6 g
Bielkoviny 24 g
Soľ 1,7 g
Nutričné hodnoty (white chocolate raspberry)1 dávka (75 g)
Energetická hodnota 1089kJ / 268,5 kcal
Tuky 2 g
Sacharidy 36,8 g
   z toho cukry 2,1 g
Vláknina 3,5 g
Soľ 1,5 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a vajec.

Hlavná kategória Zmesi na prípravu jedál
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky nie
Forma práškový
HS kód 19012000: - Zmesi a cestá na prípravu pekárskeho tovaru položky 1905
Bez umelých sladidiel nie
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Zdravé potraviny

Recenzie od zákazníkov Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix - Bodylab

Prezeráte si:Proteínové palacinky Pancake & Waffle Mix - Bodylab

Mám príchuť s kúskami čokolády a su skvele. Soboty sa vezú v znamení palaciniek ????????

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom