Proteínová tyčinka Vegan - Barebells

Výrobca: Barebells

Proteínová tyčinka Vegan je lahodný snack, ktorý sa môže pochváliť vegánskym zložením a vysokým podielom bielkovín. Vďaka nim podporuje rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Okrem toho má vysoký obsah vlákniny prospešnej pre optimálne trávenie. Má výbornú chuť, ktorú si zachováva aj napriek nízkemu obsahu cukru. Oceníte ju ako rýchly snack, desiatu či alternatívu k bežným sladkostiam.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 2,50 €

Proteínová tyčinka Vegan - lahodný snack s vegánskym zložením, ktorý si vás získa vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ale aj skvelou chuťou s nízkym podielom cukru

Proteínová tyčinka Vegan poteší svojim zložením nielen vegánov, ale tiež každého, kto hľadá výživný snack lahodnej chuti. Pýši sa vysokým podielom bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Okrem toho je bohatá na vlákninu prospešnú pre optimálne trávenie. Svoju skvelú chuť si zachováva aj napriek nízkemu obsahu cukru. Vďaka tomu si ju môžete vychutnať aj počas diéty.

Hodí sa však aj na konzumáciu kedykoľvek počas dňa bez ohľadu na to, či je vaším cieľom schudnúť alebo nabrať svaly. Výborne poslúži ako rýchly snack, zdravšia alternatíva bežných sladkostí alebo desiata či olovrant. Môžete si ju dať aj ako dezert ku káve alebo pribaliť do tašky, ktorú si zvyknete brať na turistiku, do práce či školy. Hravo vám pomôže doplniť bielkoviny, zahnať hlad aj chuť na sladké

Proteínová tyčinka Vegan a jej výhody

• je lahodná tyčinka s výživným zložením
  • má vysoký obsah bielkovín
  • je bohatá na vlákninu prospešnú pre optimálne trávenie
  • má nízky obsah cukru
  • podporuje rast a udržanie svalov
  • má pozitívny vplyv na zdravie kostí
  • doplní bielkoviny a zaženie chuť na sladké
  • skvele poslúži ako desiata, dezert ku káve alebo potréningový snack
  • spoľahlivo zasýti a dodá telu potrebné živiny
  • môžete si ju pribaliť na turistiku, do práce či školy
  • hodí sa na konzumáciu kedykoľvek počas dňa
  • je vhodná aj pre vegánov

Príchuť slané arašidy: bielkovinová zmes (sója, hrach, ryža), zvlhčovadlo: glycerol; objemové činidlo: polydextróza; sladidlá: maltitoly, sukralóza; kakaové maslo, oligofruktóza, kakaová hmota, arašidy, sójové kúsky (sójová bielkovina, kakaový prášok, tapiokový škrob), slnečnicový olej, ryžová múka, arašidová pasta (arašidy, arašidový olej), aróma, kakaový prášok, jedlá soľ, emulgátor: sójové lecitíny.

Príchuť čokoládové cesto: bielkovinová zmes (sója, hrach, ryža), zvlhčovadlo: glycerol; objemové činidlo: polydextróza; sladidlá: maltitoly, sukralóza; kakaové maslo, oligofruktóza, sójové chrumky (sójová bielkovina, kakaový prášok, tapiokový škrob), kakaová hmota, slnečnicový olej, ryžová múka, kakaový prášok, aróma, emulgátor: sójové lecitíny.

Proteínová tyčinka je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty (príchuť slané arašidy) Výživové údaje na 100 g  Výživové údaje na 55 g
Energetická hodnota 1598 kJ / 383 kcal 280 kcal
Tuky 17 g 8 g
    z toho nasýtené mastné kyseliny 7,4 g 3 g
Sacharidy 38 g 18 g
   z toho cukry 1,4 g 1 g
Bielkoviny 27 g 20 g
Soľ 0,7 g 0,4 g
Vláknina 12 g  3 g
Nutričné hodnoty (príchuť čokoládové cesto) Výživové údaje na 100 g  Výživové údaje na 55 g
Energetická hodnota 1519 kJ / 365 kcal 200 kcal
Tuky 15 g 7 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 7,5 g 3,5 g
Sacharidy 37 g 20 g
   z toho cukry 1,3 g 1 g
Bielkoviny 27 g 20 g
Soľ 0,58 g  0,3 g
Vláknina 14 g  3 g

Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky.

Alergénové upozornenie: v texte vyznačené tučne. Môže obsahovať stopy lepku, vajec a iných orechov.

Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bezlepkový nie