Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Protein PureBar je chutná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje minimum sacharidov, naopak, môže sa pochváliť 22,3 g proteínu z mliečnej bielkoviny a 13,9 g vlákniny. Proteínová tyčinka PureBar vám dopraje pocit sýtosti na dlhšiu dobu, preto je ideálny pomocník na cesty, ako desiata a olovrant, alebo aj po tréningu na posilnenie regenerácie.

Protein PureBar - proteínová tyčinka s nekompromisným zložením, v ktorej okrem vysokého podielu mliečnych bielkovín nájdete aj vysoký obsah vlákniny

Protein PureBar je chutná proteínová tyčinka, ktorá vás prekvapí svojim nekompromisne kvalitným zložením. Od ostatných tyčiniek sa odlišuje tým, že neobsahuje žiaden lepok, žiaden palmový olej, žiadnu sóju ani žiaden pridaný cukor (neplatí pre príchuť Cookies & Cream). Obsahuje minimum sacharidov, naopak, môže sa pochváliť 22,3 g proteínu z mliečnej bielkoviny a  13,9 g vlákniny. Okrem toho, že doplní dávku bielkovín s vysokou biologickou hodnotou, dopraje vám aj pocit sýtosti na dlhšiu dobu. Proteínová tyčinka PureBar je ideálny pomocník na cesty, ako desiata a olovrant, alebo aj po tréningu na posilnenie regenerácie. Každá tyčinka ponúka neobyčajne vláčnu štruktúru s výbornými nutričnými hodnotami. Momentálne je dostupná v 2 príchutiach: pre milovníkov čokolády - Double Chocolate Chunk a pre milovníkov Orea a podobných príchutí - Cookies & Cream.

Proteínová tyčinka PureBar a jej výhody

• obsahuje kvalitný proteín - mliečna bielkovina
  • má nízky podiel sacharidov
  • obsahuje 22,3 g bielkovín v tyčinke
  • obsahuje až 13,9 g vlákniny v tyčinke
  • doplní bielkoviny a zasýti
  • chutná proteínová tyčinka
  • ideálna ako desiata a olovrant

Príchuť double chocolate chunk: mliečny proteín (33%), isomalt-oligosacharidy (prebiotické vlákniny z rastlinných zdrojov), tmavá čokoláda so sladidlom (22,5%) [kakaová pasta, maltitol (sladidlo), kakaové maslo, lecitín (emulgátor) a príchute], voda, mandle, príchute, erytritol (zvlhčovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbát draselný (konzervant), benzoát sodný (konzervant), sukralóza (sladidlo).

Príchuť cookies cream: mliečny proteín (37%) [mliečny proteín, sójový lecitín (emulgátor)], isomalt-oligosacharidy (prebiotické vlákniny z rastlinných zdrojov), voda, čokoládová príchuť cookie chunks (9,9%) [pšeničná múka, rastlinný tuk (palmový olej), odtučnené kakao, glukózový sirup, kakaová pasta, soľ, zhusťovadlo (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny), emulgátor (E472e), príchute, antioxidanty (extrakt bohatý na tokoferyl, askorbyl palmitát)], mandle, kakaové maslo, biela čokoláda so sladidlom [maltitol (sladidlo), kakaové maslo, plnotučné mlieko v prášku, sójový lecitín (emulgátor), príchuť], príchute, erytritol (zvlhčovadlo), tmavá čokoláda chunks so sladidlom [kakaová pasta, maltitol (sladidlo), kakaové maslo, sójový lecitín (emulgátor) a príchute], kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sukralóza (sladidlo), sorbát draselný (konzervant), benzoát sodný (konzervant).

Protein PureBar je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty (príchuť double chocolate chunk)1 dávka (60 g)
Energetická hodnota 823 kJ / 198 kcal
Tuky 7,5 g
   z toho nasýtené 3,4 g
Sacharidy 8 g
   z toho cukry 1,4 g
   z toho polyoly 6 g
Vláknina 14,8 g
Bielkoviny 19,5 g
Soľ 0,07 g
Energetická hodnota 822 kJ / 197 kcal
Tuky 6 g
   z toho nasýtené 2,4 g
Sacharidy 8,5 g
   z toho cukry 3,4 g
   z toho polyoly 2,4 g
Vláknina 14,3 g
Bielkoviny 21,2 g
Soľ 0,19 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Chránte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre diabetikov. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko, sóju, mandle. Môže obsahovať stopy lepku, vajec, arašidov, siričitanov, orechov, sezamových semienok.

Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky

Recenzie od zákazníkov Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Prezeráte si:Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Zloženie tyčinky skvelé , chuťovo je podla mňa ako iné značky a vôbec sa nerosýpaju ako niektorý píšu . Mne sa páči že čokoládová tyčinka nieje celá v čokoláde ale len v tyčinke su kúsky :) Komu nechutia nech si kúpia horálku ;)

Musim s lutostou skonstatovat svoju negativnu skusenost s touto preteinovou tycinkou, ktora zial chuti ako stvrdnuta omietka zmiesana s 5% polskym mikulasom ???? neodporucam..

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Nie je skladom
Očakávame 30. 6. 2022
60 g dvojnásobné kúsky čokolády
Lepok
Lepok
Dobrý deň, produkt môže obsahovať stopy lepku a preto ho neodporúčame

príchute
Dobrý deň,

prosím Vás podľa starších recenzií ste mali aj iné príchute.
Ďakujem.
príchute
Dobrý deň, v minulosti boli dostupné aj iné príchute, aktuálne ich už nebude dopĺňať.
Paula, team GymBeam