Proteínová tyčinka Oh Yeah! Low Carb Bar 60 g - ISS Research

Proteínová tyčinka Oh Yeah! Low Carb Bar je nízkosacharidová proteínová tyčinka, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Jedna tyčinka obsahuje až 22 g bielkovín z kvalitného zdroja a menej ako 1 g cukru. Navyše neobsahuje trans tuky a lepok, naopak má vysoký podil vlákniny, a preto je vhodná aj pre alergikov, ľudí s bezlepkovou diétou a tých najnáročnejších labužníkov.

Dlhodobo nedostupný

OH YEAH! LOW CARB BAR - nízkosacharidová proteínová tyčinka, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť

Proteínová tyčinka Oh Yeah! Low Carb Bar s prémiovým zdrojom bielkovín, minimálnym obsahom cukru, bez trans tukov a lepku. Navyše úplne skvele chutí. Obsahuje najkvalitnejšie suroviny, špičkové technológie a jedinečná chuť z nej urobili doslova majstrovský kúsok na súčasnom trhu, kde neexistuje žiadna jej podobná. Navyše obsahuje vysoký podiel vlákniny a neobsahuje lepok, preto je vhodná pre alergikov a tých najnáročnejších labužníkov. OhYeah! Low Carb Bar predstavuje zdravšiu alternatívu pri maximálne delikátnej chuti. To všetko pri obsahu iba 1 gramu cukru v jednej tyčinke, vhodná je teda aj do redukčných diét.

Oh Yeah! Low Carb Bar proteínová tyčinka

Každý, kto to s budovaním svalovej hmoty myslí vážne vie, že bielkoviny treba priebežne dopĺňať počas celého dňa. Všadeprítomné pravidelné desiaty medzi hlavnými jedlami prezradí kulturistu rovnako spoľahlivo ako svalová hmota. Nie vždy sa vám však chce pracne pripravovať ďalšie kolo obohraných desiat na ďalší deň. Každý cvičenec by si mal dopriať luxus a pochutnať si na zdravej a výbornej tyčinke. Hodiť starosti s prípravou za hlavu, pretože sa starali iní - a to konkrétne nutriční vedci, ktorí do špičkovej proteínovej tyčinky naskladali tie najlepšie ingrediencie.

Oh Yeah! Low Carb Bar a jej výhody

• chutná proteínová tyčinka
  • z kvalitných zdrojov bielkovín (srvátkový proteínový izolát a mliečny proteínový izolát)
  • obsahuje menej ako 1 g cukru
  • obsahuje 22 g bielkovín prémiovej kvalityvysoký obsah vlákniny
  • neobsahuje lepok
  • vhodná aj do diéty

Konzumujte ako desiatu v závislosti na dennom príjme bielkovín.

Energetická hodnota 902 kJ / 220 kcal
   z tukov 246 kJ / 60 kcal
Tuky 7 g
   z toho nasýtené tuky 4,5 g
   z toho polynenasýtené tuky 1 g
   z toho mononenasýtené tuky 1 g
Cholesterol 5 mg
Sodík 150 mg
Draslík 90 mg
Sacharidy 23 g
   z toho cukry 1 g
   z toho alkoholové cukry 10 g
   z toho vláknina 10 g
Bielkoviny 22 g

Doplnok stravy, potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Recenzie od zákazníkov Proteínová tyčinka Oh Yeah! Low Carb Bar 60 g - ISS Research
Prezeráte si:Proteínová tyčinka Oh Yeah! Low Carb Bar 60 g - ISS Research

Priemer z 1 hodnotenia

Objednavala som si vo velkom tycinky a medzi nimi aj Oh Yeah! Low carb s prichutou celebration cake a ak mam povedat pravdu tak neviem preco ale od tejto tycinky som cakala najmenej.. A? Zatial,podla mna najlepsia proteinova tycinka :) lutujem ze so si prave od tejto znacky neobjednala viac. Snad nabuduce ;)