Proteínová tyčinka Mission 1 60 g - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Mission 1 je proteínová tyčinka s fantastickou chuťou, ktorá vášmu telu dodá až 20 g proteínu, 17 g vlákniny a sacharidy s nízkym glykemickým indexom. Je sladená len stéviou a neobsahuje žiadne umelé arómy, farbivá a ani lepok. Skvele vás zasýti bez následného útlmu.

Dlhodobo nedostupný

Mission 1: bezlepková proteínová tyčinka plná vlákniny a sladená len stéviou

Mission 1 je vysokokvalitná proteínová tyčinka s fantastickou chuťou. Je to prelomová proteínová tyčinka s nekompromisne kvalitnými živinami, ktorá obsahuje 17 g vlákniny a je sladená stéviou. Každá tyčinka vám dodá 20-21g prvotriedneho 100% proteínového izolátu. Obsahuje čisté a kvalitné sacharidy s nízkym glykemickým indexom a minimálnym dopadom na hladinu krvného cukru pre dlhotrvajúci prísun energie bez následného útlmu.

mission 1 proteínová tyčinka

Mission 1 neobsahuje žiaden alkoholový cukor v porovnaní s konkurenčnými tyčinkami, ktoré ich majú až 6 g, a neobsahuje ani žiaden ryžový sirup. Namiesto toho je sladená len stéviou. Ďalším dôležitým rysom je aj nulový podiel umelých ochucovadiel a farbív. Neobsahuje ani glutén, a preto je vhodná aj do bezlepkovej diéty.

Táto tyčinka obsahuje prvotriedne ingrediencie, ktoré poskytnú športovcom všetko, čo od prémiovej tyčinky očakávajú. Vzhľadom k tomu, že obsahuje len 1 g cukru, je vhodná nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí dodržiavajú redukčnú diétu. Vychutnajte si báječnú chuť a podporte svoje výkony.

Proteínová tyčinka Mission 1 a jej výhody

• má výbornú chuť
  • obsahuje 20- 21 g 100% proteínového izolátu
  • neobsahuje alkoholové cukry
  • je sladená stéviou (sacharidy s nízkym GI)
  • obsahuje 17- 20 g vlákniny
  • bez umelých aróm a farbív
  • bez lepku

Proteín Blend (izolát mliečnych bielkovín, izolát srvátkovej bielkoviny), isomalt - oligosacharidy, mleté mandle, voda, Cocoa (spracované lúhom), prírodná aróma, dobre rozpustné kukuričné vlákna, ryžová múka, palmový olej, erytritol, morská soľ, nesladená čokoláda, rebaudiozid A (Stevia), sójový lecitín, Tokoferoly (konzervačný prostriedok), sójový olej.

mission 1 proteínová tyčinka

Proteínové tyčinky si môžete vychutnávať každý deň, najlepšie pred alebo po športovom výkone, ale aj kedykoľvek, keď vás navštívi hlad.

Nutričné hodnoty (príchuť čokoládový brownie)1 dávka (1 tyčinka 60 g)
Energetická hodnota 795 kJ / 190 kcal
Tuky 6 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 2 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol <5 g
Sodík 180 mg
Sacharidy 24 g
   z toho vláknina 20 g
   z toho cukry 1 g
Bielkoviny 20 g

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko, sóju a mandľové prísady. Spracované v zariadení, ktoré tiež spracováva arašidy, orechy, vajcia a pšenicu.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky