Proteínová tyčinka Low Carb High Protein 50 g - Weider

Výrobca: Weider

Proteínová tyčinka Low Carb High Protein má extrémne nízky obsah sacharidov a 40%-ný podiel bielkovín. Vďaka mliečnej bielkovine poskytuje dlhodobý rovnomerný prísun bielkovín + sójový izolát, ktorý má pozitívny vplyv na svalstvo počas diétnej fázy. Je vhodná aj do diéty.

Dlhodobo nedostupný

Proteínová tyčinka High Protein Low Carb s extrémne nízkym obsahom sacharidov a 40% podielom bielkovín

Proteínová tyčinka Low Carb High Protein má extrémne nízky obsah sacharidov a vysoký podiel bielkovín. Jedna tyčinka obsahuje len neuveriteľný 1 g jednoduchých cukrov, ktoré spôsobujú rýchle zvýšenie hladiny cukru v krvi. Klasické tyčinky obsahujú väčšinou až 40 g cukrov. Proteínová zmes je tvorená mliečnou bielkovinou, ktorá poskytuje dlhodobý rovnomerný prísun bielkovín + sójový izolát, ktorý má pozitívny vplyv na svalstvo počas diétnej fázy. Tyčinka spĺňa svojím zložením dokonca aj vysoké požiadavky na nutričné zloženie diétnej stravy. Low Carb High Protein je diétna tyčinka s najlepším pomerom bielkovín k cukrom a tukom na trhu!

Low Carb High Protein tycinka

Low Carb High Protein a jej výhody

• vhodná do diéty
  • nízky obsah sacharidov
  • dlhodobý rovnomerný prísun bielkovín
  • pozitívny vplyv na svalstvo

18% Mléčná čokoláda s polevou (maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sojový lecitin, aroma), kolagen, plnidlo: polydextrosa, mléčný protein hydrolyzát, sójový protein, zvlhčující látka: glycerin, mléčná bílkovina, oligofruktóza, olivový olej, 1,4 % latte lupínky sušeného odstředěného mléka (sacharóza, káva, modifikovaný škrob, maltodextrin), 0,4 % nízkotučné kakao, aroma, emulgátor: sojový lecitin, sladidlo: sukralosa. Obsahuje 1 g laktózy. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a lepku.

1 alebo viac tyčiniek ako olovrant medzi hlavnými jedlami.

Nutričné hodnoty (stracciatella)1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 679 kJ / 163 kcal
Tuky 4,9 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 10 g
   z toho cukry 0,5 g
Bielkoviny 20 g
Soľ 0,44 g

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Bezlepkový nie