Proteínová tyčinka Best Protein Bar 65 g - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports
Hodnotenie:
47 %

Best Protein Bar je lahodná proteínová tyčinka, ktorá ponúka až 20 g kvalitných bielkovín zo zmesi proteínov, ako izolát srvátkovej bielkoviny, izolát mliečnej bielkoviny a sušená srvátka, 0 g trans tukov a 15-17 g vlákniny. Poslúži ako výborná desiata alebo snack, ktorý si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa.

Nie je na sklade

Best Protein Bar - lahodná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje 20 g bielkovín z rôznych zdrojov a vysokým podielom vlákniny

Best Protein Bar je proteínová tyčinka nabitá živinami, čo z nej robí zdravú, ale chutnú desiatu či snack, ktorý si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Neobsahuje maltodextrín a kukuričné vlákniny. Môže sa pochváliť 20 g ideálnej zmesi proteínov: izolát srvátkovej bielkoviny, izolát mliečnej bielkoviny a sušená srvátka. Navyše, Best Protein Bar má 0 g trans tukov a 15-17g vlákniny (v závislosti na príchuti).


Best Protein Bar - BPI Sports proteínová tyčinka


Jej chuť je bohatá, jemná a neustále vás bude prenasledovať ten pocit, že je práve upečená. Neuspokojte sa s tyčinkou, ktorá je lepkavá a zle sa žuje! Ak chcete niečo lepšie Best Protein Bar ponúka lahodné kúsky sušienky, čokoládu alebo iné lákavé dobroty v závislosti na chuti. Určite nemôžeme nazvať túto tyčinku obyčajnou! Best Protein Bar skrýva bezkonkurenčnú chuť, konzistenciu a výživu.

 

Best Protein Bar a jej výhody

  • chutná proteínová tyčinka
  • obsahuje 20 g bielkovín v každej tyčinke
  • obsahuje kvalitnú zmes proteínov
  • obsahuje 15-17 g vlákniny
  • je bezlepková
  • sladená len stéviou
  • neobsahuje rans tuky, maltodextrín ani kukuričné vlákniny

 

Zloženie

Príchuť iced vanilla cupcake: Proteínová zmes (izolát srvátkovej bielkoviny, izolát mliečnej bielkoviny), isomalt-oligosacharidy, glycerín, maltitol sirup, cukor, olej z palmových jadier, palmový olej, slnečnicové semienka, obsahuje menej ako 2%: kultivovaná srvátka, odtučnené mlieko, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, sukralóza, stévia, kukuričný škrob, cukrárske glazúry, dextrín, red 40 lake, yellow 6 lake, yellow 5 lake, blue 1 lake, red 3 a karnaubský vosk.

 

Dávkovanie

Jedna dávka predstavuje jednu tyčinku (65 g). Konzumujte tyčinku po tréningu alebo v priebehu dňa pre doplnenie potrebných živín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodoty (príchuť iced vanilla cupcake)1 dávka (65 g)
Kalórie 250 kcal
Tuky 9 g
   z toho nasýtené tuky 6 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 15 mg
Sodík 55 mg
Sacharidy 29 g
   z toho vláknina 10 g
   z toho cukry 8 g
   z toho alkoholové cukry 9 g
Bielkoviny 20 g
Vitamín A, Vitamín C, Vápnik, Železo

 

Upozornenie

Upozornenie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce arašidy, orechy, pšenicu a vajcia.

Recenzie od zákazníkov

Proteínová tyčinka Best Protein Bar 65 g - BPI Sports

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteínová tyčinka Best Protein Bar 65 g - BPI Sports
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 2,50 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 65 g