Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Vegan Blend - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %

Vegan Blend je zmes proteínov, ktorá obsahuje hrachový proteín- izolát, proteín z hnedej ryže a konopný proteín. Je vhodný pre vegánov a už jedna dávka obsahuje 22 g vysokokvalitných bielkovín. Táto jedinečná zmes nemliečnych zdrojov bielkovín poskytuje vynikajúcu kombináciu aminokyselín a aminokyselín BCAA, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v budovaní svalov a ich regenerácii.

Dlhodobo nedostupný

Vegan Blend: kvalitný proteín pre vegánov a vegetariánov

Vegan Blend je zmes proteínov, ktorý obsahuje hráchový proteín- izolát, proteín z hnedej ryže a konopný proteín. Vegan Blend je vhodný pre vegánov a už jedna dávka obsahuje 22 g vysokokvalitných bielkovín. Táto jedinečná zmes nemliečnych zdrojov bielkovín poskytuje vynikajúcu kombináciu aminokyselín s cieľom zabezpečiť príjem týchto zásadných živín na optimálnej úrovni.

 

Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín, takže prísun v potrave môže pomôcť vášmu telu budovať a udržiavať svalstvo. Vegan Blend je výborným zdrojom aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA (leucín, izoleucín a valín), ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v budovaní svalov a ich regenerácii.


Vegan Blend proteín pre vegetariánov a vegánov

Vzhľadom k tomu, že je Vegan Blend rastlinného pôvodu, je tiež skvelým zdrojom rôznych živín, vrátane vitamínov, minerálov, esenciálnych mastných kyselín a vlákniny. Nemusíte sa báť ani chuti, výrobca dlho pracoval na chuti proteínu a môže povedať, že chuť je prvotriedna.

 

Vegan Blend proteín a jeho výhody

  • Vhodný pre vegánov a vegetariánov
  • 22 g bielkovín v jednej dávke
  • má plný aminokyselinový profil
  • je výborným zdrojom BCAA
  • pozostáva len hnedej ryže, hrachu a konopného proteínu

 

Pre koho je Vegan Blend určený?

Vegan Blend je perfektný proteín a skvelým riešením pre vegánskych športovcov a ľudí, ktorí si chcú doplniť príjem bielkovín inak ako zo živočíšnych zdrojov potravy. 

  Vegan Blend proteín pre vegetariánov a vegánov

 

Zloženie

Hrachový izolát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, konopný proteín, kakaový prášok, aróma, DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, beta-D-galaktozidáza, lipáza), sladidlo (Sukralóza)®.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 150 - 250 ml vody a užite 2 - 3x denne. Odporúčame ho užívať ihneď po tréningu alebo kedykoľvek, keď budete chcieť doplniť príjem bielkovín počas dňa.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (30 g)
Kalórie472 kJ / 113 kcal
Bielkoviny22,6 g
Sacharidy3,7 g
Tuky0,9 g

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Vegan Blend - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Vegan Blend - Myprotein
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Vegan Blend - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď