Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Trophix 5.0 2270 g - Syntrax

Výrobca: Syntrax

Trophix je viaczložkový a komplexný proteín zložený zo 4 rôznych zdrojov: kazeín, vaječný bielok, srvátkový proteín, glutamínové peptidy. Obsahuje proteín s pomalým vstrebávaním, proteín s postupným vstrebávaním a zvýšený dávku glutamínových peptidov, ktoré sú dôležité pri budovaní svalov. Chuťovo veľmi dobrý proteín, ktorý podporuje nárast sily, zlepšenie regenerácie a rast svalovej hmoty. 

Dlhodobo nedostupný

Trophix: chutný viaczložkový proteín zo 4 zdrojov bielkovín

Trophix je proteín, ktorý obsahuje štyri rôzne zdroje bielkovín: kazeín, vaječný bielok, srvátkový proteín, glutamínové peptidy. Kazeín, ktorý hlavný zdroj bielkovín v Trophixe je proteín s pomalým vstrebávaním. Tým nielenže poskytuje trvalý prísun aminokyselín do svalov, ale tiež zaisťuje dlhší pocit sýtosti a plnosti. Srvátkový proteín je rýchly proteín, ktorý podporuje imunitný systém a poskytuje telu svalybudujúce aminokyseliny. Vaječný bielok je zdroj bielkovín s postupným vstrebávaním, ktorý podporuje nárast a udržanie čistej svalovej hmoty. Glutamínové peptidy zásobujú svaly čistým glutamínom, ktorý je jednou z najdoležitejších zložiek pri budovaní svalovej hmoty.

  trophix proteín

 

Trophix a jeho výhody

  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zlepšuje regeneráciu
  • zvyšuje silu
  • je to komplexný proteín
  • má vynikajúcu chuť

 

Zloženie

Mliečny proteínový koncentrát, hydrolyzovaný pšeničný lepok, srvátkový proteínový koncentrát, vaječný bielkop, holandsky kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, soľ, sójový lecitín, acesulfam draselný, sukralóza.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 2,5 dcl vody a užívajte 2-3x denne. Najlepší čas na užitie je hneď po prebudení a po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (29 g)100 g
energetická hodnota 419 kJ / 100 kcal 1444 kJ / 345 kcal
Tuky 0,5 g 1,7 g
Cholesterol 10 mg 34,5 mg
Sodík 140 mg 483 mg
Draslík 140 mg 483 mg
Sacharidy 4 g 13,8 g
Bielkoviny 20 g 69 g

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Trophix 5.0 2270 g - Syntrax

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Trophix 5.0 2270 g - Syntrax
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Trophix 5.0 2270 g - Syntrax

Napíšte otázku
Napísať odpoveď