Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Soya Pro - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Soya Pro je sójový proteínový izolát a zdroj vysoko kvalitného proteínu, ktorý je bohatý na aminokyseliny BCAA (valín, leucín, izoleucín), arginín a glutamín. V 1 dávke obsahuje až 24g bielkovín. Neobsahuje žiadny cukor, tuk ani laktózu. Preto je ideálnym proteínom pre ľudí s neznášanlivosťou laktózy a vegetariánov.

Dlhodobo nedostupný

Vegetariánsky proteín Soya Pro bez laktózy, tukov a cukrov

Soya Pro je sójový proteínový izolát a zdroj vysoko kvalitného proteínu bohatého na rozvetvené aminokyseliny BCAA ( valín, leucín, izoleucín ), arginín a glutamín. BCCA sú dôležité aminokyseliny, ktoré sú vo svaloch zastúpené až v 35 % a tvoria až 50 % aminokyselín prijímaných v potrave. Glutamín a argninín sú bohatým zdrojom dusíka, ktorý sa v organizme zúčastňuje radov dôležitých biochemických reakcií . Soya Pro neobsahuje sacharidy a je skvelou náhradou srvátkového proteínu.

 

Sója Pro je ľahko a rýchlo stráviteľných živín založené na izoláciu prírodné vysoko kvalitné sójového proteínu. Je ideálny pre všetky fyzicky aktívne osoby, vrátane vegetariánov a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Neobsahuje sacharidy, takže je ideálny pri budovaní svalovej hmoty, ale aj počas diéty. Neobsahuje laktózu, cholestertol, sacharidy, ale len nízky obsah tuku a žiaden cukor. 

  soya pro proteín

 

Soya Pro a jeho výhody:

  • je bohatý na aminokyseliny, obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín, BCAA, arginín a glutamín
  • obsahuje takmer 2 g arginínu v jednej porcii a glutamín
  • má nízky obsah tuku
  • neobsahuje žiaden cukor, vhodný do diéty
  • znižuje hladinu cholestertolu a triglyceridov v krvi
  • vhodný pre vegetariánov
  • vhodný pre ľudí s neznášanlivosťou laktózy
 

Zloženie

sójový izolát, aroma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovacia substancia: E466, sladidlá: E950, E951; farbivá: E171. Výrobok obsahuje zdroj fenylalanínu, deriváty mlieka, vajcia, sója, pšenica; môže obsahovať stopové množstva orechov.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1,5 odmerky proteínu = 30 g s 250 ml vody/mlieka a dôkladne premiešajte. Používejte dvakrát denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100gv 1 dávke
Energia  1451 kJ / 342 kcal 427 kJ / 101 kcal
Bielkoviny  81 g 24 g
Sacharidy  0 g 0 g
Tuky  2 g 0,5 g

 

Upozornenie

Tento produkt bol na trh uvedený ako doplnok potravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná se o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej potravy. Neprekračujte odporučané dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Soya Pro - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Soya Pro - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Soya Pro - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď