Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Platinum 100% ISO-Whey 1500 g - MuscleTech

Výrobca: muscletech
Hodnotenie:
100 %

Platinum 100% ISO-Whey je čistý srvátkový proteínový izolát s výbornou chuťou. Využíva technológie na odstránenie laktózy a tuku, a preto má v 1 odmerke len 0,5 g tuku, 25 g bielkovín, 5.6g BCAA, 4.4g glutamínu. Je okamžite rozpustný a na jeho prípravu postačí aj pohár s lyžicou.

Platinum 100% ISO-Whey: ultra čistý srvátkový izolát s minimom tuku

Platinum 100% ISO- Whey je ultra čistý mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát. Tento proces filtrácie využíva presnú technológiu na odstránenie laktózy a tuku. Dodáva bioaktívne proteínové frakcie, ktoré potrebujete, a to v jedinečnom vzorci. Iné vzorce sú vytvárané pri vyšších teplotách, bohužiaľ tieto metódy sú natoľko nešetrné, že spôsobujú rozsiahle poškodenie srvátkovej bielkoviny. Platinum 100% Iso Whey je tak čistý, že sa ihneď rozpustí a na prípravu vám postačí pohár s tekutinou a lyžica. V jednej odmerke sa nachádza okolo:

 • 25 g čistej srvátkovej bielkoviny
 • 5,6 g BCAA
 • 4,4 g glutamínu
 • Len 0,5 g tuku!
  Platinum 100% ISO-Whey - MuscleTech
 

Bioaktívne frakcie v Platinum 100% Iso Whey:

 1. Beta-laktoglobulín: nachádzajúci sa v esenciálnych aminokyselinách a BCAA, ktoré sú dôležité na regeneráciu svalov po tréningu. Táto frakcia významne podporuje vstrebávanie minerálov a vitamínov.
 2. Alpha-laktalbumín: obsahuje vysoký podiel tryptofánu, esenciálnych aminokyselín a aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA.
 3. Glycomacropeptidy: výskum dokazuje, že tieto peptidy podporujú celkovú koncentráciu aminokyselín v tele. A čo viac, obsahujú pomerne veľké množstvo BCAA, ktoré sú dôležité pre svalový metabolizmus a rast. 
 4. Imunoglobulíny: tieto frakcie sú bohaté na glutamín, ktorý podporuje regeneráciu svalov po náročnom tréningu.
 5. Bovine serum albumín: veľká dávka globulárneho proteínu s obsahom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú dôležité pre podporu rastu svalov.
 6. Laktoperoxidáza: táto frakcia má enzymatické vlastnosti, pomáha rozkladať peroxid vodíka a pomáha predĺžiť životnosť mliečnych bielkovín.

 

Platinum 100% Iso Whey a jeho výhody

 • čistý proteín, až 25g bielkovín
 • okamžite rozpustný
 • len 0,5 g tuku
 • až 4,4g glutamínu
 • až 5,6g BCAA
 • využíva technológiu na odstránenie laktózy a tuku

  Platinum 100% ISO-Whey - MuscleTech

 

Zloženie

Isolate Protein Blend (Whey Protein Isolate, Hydrolyzed Whey Isolate), prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, xantánová guma, oxid kremičitý, prášok z červenej repy (farbivo), sukralóza, acesulfam draselný.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml studenej vody, alebo mlieka a dobre vymiešajte v šejkri. Užívajte medzi jedlami, pred a po cvičení. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda)1 odmerka
Kalórie120 kcal
Kalórie z tuku5 kcal
Tuky celkom0,5 g
Cholesterol5 mg
Sacharidy celkom2 g
Bielkoviny25 g
Vápnik117 mg
Sodík105 mg
ENZYPLEX
Papaín50 mg
Amyláza50 mg

 

Upozornenie

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako jediný zdroj výživy.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mliečne a sójové prísady. Spracované v zariadení, ktoré spracováva vajcia, pšenicu, ryby, orechy a kôrovce.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Platinum 100% ISO-Whey 1500 g - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Platinum 100% ISO-Whey 1500 g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Proteín Platinum 100% ISO-Whey 1500 g - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď