Proteín Organic 990 g - Natures Food

Výrobca:
Hodnotenie:
60 %

Proteín Organic je ryžový proteín z hnedej ryže bez GMO so 67%-ným podielom bielkovín a skvelým aminokyselinovým profilom. Má nízky obsah tuku a sacharidov. Je výborným zdrojom bielkovín pre vegetariánov a vegánov, a vzhľadom k tomu, že neobsahuje lepok, sóju ani mlieko,  je vhodnou voľbou aj pre alergikov.

Dlhodobo nedostupný
 

Organic Protein - 67%-ný ryžový proteín bez GMO, vhodný pre vegánov, vegetariánov a alergikov

Proteín Organic je nemliečny zdroj bielkovín obohatený o esenciálne aminokyseliny. Organic Protein je proteín z hnedej ryže prémiovej kvality. Ryžový proteín je skvelou voľbou pre každého, kto sa chce vyhnúť mliečnym alebo sójovým zdrojom bielkovín a taktiež pre každého vegetariána, či vegána. Je vyrábaný z 100% GMO free, (bez genetickej modifikácie!) celozrnnej ryže pomocou prírodného mokrého mletia. Obsahuje viac ako 18 g bielkovín v 27 g dávke a má nízky obsah tuku a sacharidov. Ryžový proteín má výnimočne kvalitný aminokyselinový profil a neobsahuje lepok, sóju ani mlieko, vďaka čomu je vhodnou voľbou pre alergikov.

 Organic Protein - Natures Food

 

Ako môže Organic Protein zlepšiť váš výkon?

Vďaka vysokému obsahu esenciálnych aj ostatných aminokyselín zvyšuje ryžový proteín syntézu bielkovín, regeneráciu a rast čistej svalovej hmoty. Odborníci odporúčajú konzumovať najmenej 2g bielkovín na kilo telesnej hmotnosti pre podporu rastu čistej svalovej hmoty a správnu regeneráciu.

 

Organic Protein a jeho výhody

  • 67% podiel bielkovín
  • skvelý aminokyselinový profil
  • bez konzervantov, umelých aróm a sladidiel
  • 100% vegánsky a vegetariánsky
  • bez GMO
  • bez sóje, lepku a mliečnych ingrediencií
  • výborná chuť

 

Zloženie

Organický ryžový proteínový koncentrát, Organický kakaový prášok (spracované lúhom), Organická prírodná aróma, Organický inulín, Organická guarová guma, Organický Rebaudiozid A.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (27 g) s 200 ml vody alebo mlieka alternatíva (mandľové mlieko, kokosovým mliekom, atď.). Užívajte medzi jedlami, pred a po cvičení. Nepresahujte 4 dávky v priebehu 24 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (27 g)
Kalórie 100 kcal
Tuky 1,5 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy 5 g
   z toho vláknina 3 g
   z toho cukry < 1 g
Bielkoviny 18 g
Vitamín A 130 IU
Vitamín C 1,2 mg
Železo 1,3 mg
Sodík 5 mg
Prášková vegeteriánska zmes300 mg
Organická lucerna (extrakt z koreňa a listu) (ako Medicago sativa), Organický špenát (list, prášok) (ako Spinacia oleracea), Organické ľanové semená (prášok) (ako Linum usitatissimum)
Enzýmová a probiotická zmes45 mg
Papaín, LactoSpore® Bacillus coagulans

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Organic 990 g - Natures Food

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Organic 990 g - Natures Food
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 37,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 990 g