Proteina Organic 680 g - Purely Inspired

Proteín Organic je organický rastlinný proteín, ktorý ponúka 20 g vysoko kvalitných bielkovín z organického hrášku a organickej hnedej ryže, a až 7 g vlákniny. Neobsahuje žiadne umelé prísady, farbivá a sladidlá. Je bez GMO a neobsahuje ani lepok, mliečne produkty, sóju a cholesterol. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov a ľudí, ktorí vyhľadávajú rastlinné zdroje bielkovín.

Dlhodobo nedostupný

Proteín Organic - organický rastlinný proteín bez akýchkoľvek umelých prísad, farbív a sladidiel

Proteín Organic je organický rastlinný (Plant-Based) proteín s čistou receptúrou, ktorá ponúka 20 g vysoko kvalitných bielkovín z organického hrášku a organickej hnedej ryže. Obsahuje len 2 g tuku v dávke a až 7 g vlákniny, vďaka čomu vás výborne zastýti. Tento chutný proteínový nápoj je bohatý na živiny z organickej zmesi ovocia a zeleniny. Neobsahuje žiadne umelé prísady, príchute, farbivá a sladidlá. Neobsahuje ani lepok, mliečne produkty, sóju a ani cholesterol. Proteín Organic je bez GMO a certifikovaný ako organický produkt. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov a ľudí, ktorí vyhľadávajú rastlinné zdroje bielkovín.

Proteín Organic - Purely Inspired

Proteín Organic a jeho výhody

• rastliný organický proteín (organický hrachový a ryžový proteín)
  • obsahuje organickú zmes ovocia a zeleniny
  • ponúka 20 g kvalitných bielkovín
  • obsahuje až 7 g vlákniny v dávke
  • je bohatý na omega-3 mastné kyseliny z ľanu
  • neobsahuje umelé sladidlá, príchute a farbivá
  • je bez mliečnych výrobkov, lepku, sóje a GMO
  • je vhodný pre vegetariánov a vegánov
  • obsahuje tráviace enzýmy a probiotiká
  • má príjemnú chuť

Rozmiešajte jednu dávku (2 odmerky = 36 g) s 260-300 ml vody alebo iného nápoja, ako je mandľové, ryžové alebo kokosové mlieko.

Nutričné hodnoty (príchuť french vanilla)1 dávka (36 g)
Kalórie 130 kcal
   kalórie z tuku 20 kcal
Tuky 2 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy 9 g
   z toho vláknina 7 g
   z toho cukry 2 g
Bielkoviny 20 g
Vitamín A 315 IU
Vitamín C 11 mg
Vápnik 60 mg
Železo 6 mg
Sodík 260 mg
Organická ovocná a zeleninová zmes909 mg
Organická ďatelina rastlinný extrakt (ako Medicago sativa)
Organický špenátový list (ako Spinacia oleracea)
Organická brokolica celá rastlina (ako Brassica oleracea)
Organické ľanové semeno (ako Linum usitatissimum)
Organická čučoriedka ovocie (ako Vaccinium angustifolium
Tráviace enzýmy a probiotiká71 mg
Papaín
LactoSpore® Bacillus coagulans

Ďalšie zložky

Príchuť french vanilla: organická bielkovinová zmes (organický hrachový proteín, organický proteín z hnedej rýže), organická arabská guma, organický trstinový cukor, organická prírodná príchuť, organická guaránová guma, organický rebaudiozid A (stévia extrakt).

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky
Ostatné kategórie Proteíny
Recenzie od zákazníkov Proteina Organic 680 g - Purely Inspired