Proteín MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

MyoMax Hardcore je komplexný produkt, bielkovinovo-sacharidová formula, ktorá obsahuje neuveriteľných 42g bielkovín a 56 g sacharidov v 1 dávke. Pozostáva z vyváženej zmesi rýchlych a pomaly vstrebateľných zdrojov, navyše obsahuje aj 5 typov kreatínu, BCAA v pomere 8:1:1 a 20 typov vitamínov a minerálov.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

MyoMax Hardcore: komplexný produkt s obsahom proteínu, sacharidov, kreatínov a 20 druhov vitamínov a minerálov 

MyoMax Hardcore je komplexný all in one produkt, ktorý bol vyvinutý, aby poskytoval všetky najlepšie zložky na trhu. Najdôležitejšie zložky sú samozrejme proteín a aminokyseliny. MyoMax Hardcore ich obsahuje neuveriteľných 52 g. Zistilo sa, že užívanie viacerých proteínových zdrojov je účinnejšie, pretože každý zdroj má inú dĺžku vstrebávania. MyoMax Hardcore obsahuje vyváženú zmes rýchlych a aj pomaly vstrebateľných zdrojov. Má veľmi málo cukrov a ideálne množstvo sacharidov. Ďalej obsahuje 5 typov kreatínu a BCAA v pomere 8:1:1. Poskytuje 2 typy esenciálnych tukov a navyše obsahuje 20 typov vitamínov a minerálov.

 

MyoMax Hardcore


MyoMax Hardcore obsahuje dve esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú pozitívne účinky na zdravie aj na zloženie organizmu. Aby sme obsah výživových hodnôt dôležitých živín vyvážili, v produkte možno nájsť aj 20 vitamínov a minerálnych látok. A to ešte nie je všetko! MyoMax maximalizuje vývoj aj množstvom ďalších, vedecky podložených aktívnych zložiek. Medzi anabolickými , anti-katabolickými a ergogénnymi zložkami sa nachádza päť účinných typov kreatínu, extra BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) v pomere leucín, izoleucín a valín-8:1:1. Z glutamínu obsahuje aj dve formy s peptidovou väzbou. Beta-alanín, látku s vedecky dokázanými účinkami pre zvýšenie výkonu a rastu čistej svalovej hmoty. S obsahom taurínu, glycínu, HMB, GPLC (glicin-propionil-l-carnititn), citrulín malátu, Avena Sativa, kyseliny d-asparagínovej a zinku pre maximalizáciu hladiny prirodzeného testosterónu.

 

MyoMax Hardcore okrem tohto všetkého obsahuje aj zmes „UltiMatrix“ pre bunkovú energiu, zložky s vysokou účinnosťou pre tvorbu neurotransmiterov a inzulínovú citlivosť, tráviace enzýmy a BioPerine pre podporu vstrebávania. Formula neobsahuje aspartám.

 myomax hardcore

 

MyoMax Hardcore a jeho výhody

  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zlepšuje silu a výkon
  • zlepšuje regeneráciu
  • optimálna kombinácia efektívnych zložiek
  • kombinuje výhody rôznych bielkovinových zdrojov
  • neobsahuje aspartám

 

Zloženie

srvátkový proteínový koncentrát, micelárny kazeín, mliečny proteínový hydrolyzát, maltodextrín, kakaový prášok (10-12%), koenzým Q10


Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (140g) produktu rozpusteného v 500 ml vody. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov sa odporúča užiť denne dve dávky - prvú hneď po tréningu (prípadne polovičnú dávku pred tréningom a polovičnú po tréningu) a druhú dávku po pár hodinách.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (140 g)
Energetická hodnota109 kJ / 26 kcal
Tuky2,9 g
Bielkoviny42 g
Sacharidy56 g
   z toho cukry2,8 g
Sodík65 mg
Draslík150 mg
Fosfor81 mg
Vápnik127 mg
Chróm pikolinát100 mcg
MyoMax Hardcore Zmes22000 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát, tri kreatín malát, kreatín orotát, kreatín HCl, kreatín pyruvát, kreatinol-O-fosfát, glycín, glutamín a glutamínové peptidy, citrulín malát, glycín propionyl-L-karnitín, BCAA, taurín, HMB, tyrozín, kyselina alfa lipoová, coleus forskohlii, DAA, avena sativa, papaín, bromelaín, pyruvát, bioperín.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Proteín MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Proteín MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code